Moteris, kuri kartu su vyru įsivaikino septynis brolius ir seseris, netekusius abiejų tėvų automobilio avarijoje, sakė „pajautusi“, kad turėtų tapti jų mama.

2019-aisiais 50-metė Pam Willis naršė socialiniame tinkle „Facebook“, kai aptiko straipsnį apie septynis brolius ir seseris. 4-15 metų broliams ir seserims reikėjo naujų namų.

Vaikai daugiau nei metus išbuvo globėjų šeimoje. Jie liko našlaičiais, nes nelaimės metu žuvo abu jų tėvai. Kaip sakė Pam, pažvelgusi į jų veidus, ji negalėjo nustoti apie juos galvoti.

View this post on Instagram

A post shared by Pam Willis (@second.chance.7)

Ji nuo pat pirmos akimirkos suprato, kad nori būti vaikų mama

Interviu „TODAY Parents“ Pam sakė: „Negaliu to paaiškinti – tiesiog jaučiau, kad turėčiau ir norėčiau būti jų mama“.

Taigi, Pam parodė straipsnį apie vaikus savo vyrui Gary. Pora iš Minfee, Kalifornijos valstijos, kartu susilaukė penkių, dabar jau suaugusių vaikų. Anksčiau jie taip pat rūpinosi kitais vaikais, kuriems reikėjo pagalbos, tačiau niekada nesvarstė jų įsivaikinti.

„Maniau, kad Gary man pasakys, kad aš išprotėjau, nes mes beveik jau buvome pasiruošę išeiti į pensiją.“- pasakojo Pam.

„Bet Dievas norėjo, kad mes priimtume teisingą sprendimą.“

View this post on Instagram

A post shared by Pam Willis (@second.chance.7)

Svarbus sprendimas

„Kai paskambinome, išgirdome, kad dėl vaikų jau buvo sulaukta kelių tūkstančių telefono skambučių“, – taip Pam pasakojo apie tai, kaip ji ir Gary paskambino straipsnio pabaigoje nurodytu telefono numeriu.

Nepaisant to, likimas norėjo, kad vaikai gyventų pas juos. Vos po dviejų mėnesių Pam ir Gary įsivaikino septynis brolius ir seseris! Tarp jų buvo: Adelino 15 metų, Ruby 13 metų, Aleecia 9 metų, Anthony 8 metų, Aubriella 7 metų, Leo 5 metų ir Xander 4 metų.

Deja, prieš vaikams atvykstant į naujus jų namus, jie patyrė daug sunkių akimirkų. Jų sunki patirtis apėmė ne tik tėvų praradimą. Kaip paaiškėjo, tėvai kovojo su priklausomybėmis, todėl anksčiau šeima gyveno benamių centruose.

„Buvo lengva susitarti su mažaisiais. Jie labai norėjo stabilumo“, – sakė Pam.

Tačiau dėl vyresnių dviejų vaikų reikėjo daugiau kantrybės.

„Nemanau, kad jie tikrai tikėjo, kad tai vyksta. Pavyzdžiui, jie manė, kad mes juos taip pat paliksime.“ -pasakojo Pam, – „Manau, kad sunku dar kažkuo pasitikėti, kai tiek kartų gyvenime esi nusivylęs. Ruby nebeturėjo galimybės būti vaiku. Būdama labai jauna, ji turėjo pakeisti savo broliams ir seserims jų prarastą motiną.

Mažyliams prireikė maždaug šešių mėnesių, kol jie apsiprato.

„Vieną naktį mano numylėtinė septynmetė atėjo į mūsų kambarį“,- prisimena Pam. „Aš jos paklausiau: „Ar tu susapnavai blogą sapną?“ Ji atsakė: „Ne, aš tiesiog norėjau įsitikinti, kad tu vis dar čia“.

View this post on Instagram

A post shared by Pam Willis (@second.chance.7)

Jie oficialiai įsivaikino vaikus

Pernai rugpjūtį Pam ir Gary oficialiai tapo šių vaikų globėjais. „Tai buvo nuostabi akimirka“, – prisimena Pam.

Koronaviruso pandemijos metu į kiemą nusinešėme didelį televizorių, kad visi galėtų žiūrėti ir mėgautis filmu saugiu atstumu. Buvo labai smagu, kad buvome visi kartu“.

Apie savo nuostabų naują gyvenimo etapą Pam taip pat rašė ir socialiniuose tinkluose: „Jie suteikė mums antrą galimybę būti jų globėjais, tapome jų mama ir tėčiu“.

Tai tiesiog… WOW! Neįsivaizduoju, kokio didumo turi būti Pam ir Gary širdys. Tiesiog puiku, kad jie įsivaikino ne vieną, o net septynis vaikus, kai patys jau buvo užauginę savo penkis!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].