Pora padavėjai paliko didelę sumą arbatpinigių, bet tai dar ne viskas

Studentė Kayla Chandar yra kilusi iš vargingos šeimos. Deja, tėvai negalėjo sumokėti už dukros mokslą. Persikėlusi į Havajų miestą Honolulu, ji iškart susirado padavėjos darbą ir dirba 80 valandų per savaitę.

Deja, uždirbtų pinigų pakanka tik maistui, nuomai ir komunaliniams mokesčiams. Ironiška, kad į šį miestą mergina atvyko studijuoti, tačiau neturi pakankamai pinigų susimokėti už universitetą.

Vieną dieną Kayla aptarnavo gražią porą iš Australijos. Klientai ir Kayla rado bendrą kalbą. Pora jos paklausė: „Iš kur tu?“ Kayla atsakė: „Aš atvykau čia mokytis, bet, deja, negaliu grįžti į universitetą dėl susikaupusios skolos“.

Pora sumokėjo 200 dolerių už valgį ir paliko 400 dolerių arbatpinigių! Tai Kaylą labai sujaudino, ji norėjo išreikšti savo jausmus. Pokalbio su pora metu ji sužinojo, kuriame viešbutyje jie gyvena. Po darbo ji nuvyko į šį viešbutį. Ji padovanojo porai atviruką ir gėlių.

Mergina jau ketino išeiti, tačiau pora ją sustabdė. „Kayla, mes norėtume tau padovanoti dovaną – sumokėti skolas už šiuos metus ir sumą už likusius studijų metus,” – pasakė pora. Mergina buvo sukrėsta, nes jos studijos kainavo daugiau nei 10 000 dolerių. Ji nenorėjo imti pinigų, tačiau pora reikalavo.

Mergina paklausė, kodėl jie taip daro.

„Mes turime pakankamai pinigų, viską pasiekėme patys, bet esame kilę iš neturtingų šeimų. Kartą mums padėjo, kaip ir mes dabar. Mes nuoširdžiai tikimės, kad jei sulauksi sėkmės, padarysi tą patį ir tęsi šį gerumo ciklą.“

Ar ir jūs prisidedate prie kokio nors gerumo ciklo?

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].