Policijos pareigūnas Hurstas iš Amerikos miesto Savanos rado šį vaiką, vieną klaidžiojantį šalia kelio. Vaikas buvo labai nusiminęs ir išsigandęs, todėl policininkas apkabino vaiką ir stengėsi nuraminti. Kažkas, pamatęs juos ligoninėje, padarė šią nuotrauką, kuri internete išplito rekordiniu greičiu:

„Policininkas Hurstas padarė daugiau, nei daugelis kitų, ir stengėsi paguosti vargšą vienišą vaiką“, – toks tekstas buvo parašytas po nuotrauka „Facebook“ tinkle, kurią miesto policija paskelbė savo paskyroje. Vaizdas iš tikrųjų buvo jaudinantis, ir parodantis nuoširdų rūpestį ir užuojautą.

Ar taip pat manote, kad tai buvo nuoširdu? Pasidalinkite šia puikia istorija su savo draugais.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].