Gyvenimą pakeitęs susitikimas. Būdami tinkamu laiku tinkamoje vietoje kartais galite užmegzti netikėtus ryšius. Taip nutiko policijos pareigūnui, kuris net neįsivaizdavo, kad iš pirmo žvilgsnio įprastas patruliavimas jo teritorijoje visiems laikams pakeis jo gyvenimą.

REKLAMA

Kai policijos pareigūnas Ričardas pastebėjo du benamius, stoviniuojančius už vietinės parduotuvės, jis priėjo prie jų, kad įvertintų situaciją. Priėjęs arčiau jis pastebėjo, kad šie du asmenys, atrodo, buvo pora, o moteris buvo nėščia. Pasirodo, Ričardas sutrukdė porai, kai jie ruošėsi piktnaudžiauti narkotinėmis medžiagomis.

Nors jie akivaizdžiai darė nusikaltimą, policininkui iš tikrųjų labiau rūpėjo moters nešiojamo dar negimusio vaiko likimas. Jis išreiškė savo susirūpinimą moteriai, kuri buvo užfiksuota vaizdo kameromis, ir pasakė jai, kad ji gali pakenkti savo kūdikiui, jei ir toliau vartos narkotikus būdama nėščia. Benamė moteris, kuri pareigūnui pasakė, kad jos vardas Kristina, sureagavo labai jautriai.

REKLAMA

Kristina pareigūnui pasakė, kad supranta, kokią žalą daro savo kūdikiui, ir dėl to jaučiasi siaubingai. Ji sakė, kad jau daug metų kovoja su priklausomybe nuo narkotikų ir kad narkotikai kol kas nugali. Tada ji pasakė tai, kas iš tiesų palietė Ričardo širdį – ji ieškojo, kas galėtų įsivaikinti jos kūdikį.

REKLAMA

Tą akimirką policininkas pajuto pareigą padėti. Būdamas keturių vaikų tėvas, jis nenorėjo, kad bejėgis vaikas gimtų tokioje pavojingoje aplinkoje. Nepasitaręs su žmona, jis paklausė Kristinos, ar ji leistų jam įsivaikinti kūdikį, ir ji sutiko. Kai jam pavyko pasikalbėti su žmona, ji sutiko, kad jie įsivaikintų tą kūdikį.

REKLAMA

Kai kūdikis gimė, Kristinai dėl narkotikų vartojimo teko pereiti detoksikacijos kursą. Ričardas ir jo žmona pavadino kūdikį Hana.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.