34 metų Laura Tranter šeštadienio rytą pabudo labai anksti. Kaip ir kiekvieną rytą, ji nuėjo į vonią, pakėlė klozeto dangtį ir… jos vos neištiko širdies smūgis! Iš klozeto kyšojo didžiulės gyvatės galva, o ji vos ant jos neatsisėdo! Moteris iš pradžių turėjo sau net įgnybti, kad įsitikintų, jog tai ne sapnas. Tik po kurio laiko jos galvoje ėmė kirbėti klausimas „kas tai per velnias?!“.

Išsigandusi Laura greit išbėgo iš tualeto ir sutrikusi nubėgo pas kaimynę pagalbos. Šeštadienio rytą buvo tik 5.30 val., kai ji su chalatu ir sportbačiais pradėjo belstis į draugės duris. Iš miego pabudusi kaimynė paklausė 34-erių moters, ar ji kartais nėra girta…

Tranter paskambino į Karališkąją žiauraus elgesio su gyvūnais prevencijos draugiją, tačiau atsakiklis jai pranešė, kad biuras atsidarys tik 7 val. Tuo tarpu jos tualete esančio gyvūno ji norėjo kuo greičiau atsikratyti!

Užuot laukusi, moteris susisiekė su savo broliu. Gyvates ir vorus mėgstantis brolis rekomendavo jai susisiekti su vos už kelių kilometrų gyvenančiu draugu. Vyrui atvykus paaiškėjo, kad problemos tik prasidėjo…

Pitonas įstrigo tualeto kanalizacijoje! Jo kūno apimtis buvo tokia didelė, kad jis negalėjo nei išlįsti iš klozeto, nei grįžti atgal, iš kur jis atkeliavo. Prireikė daug laiko, kol sugalvojo, kaip ištraukti vargšę gyvatę iš kanalizacijos. Galiausiai gelbėtojai sugalvojo į klozetą įpilti indų ploviklio ir nuleisti vandenį.

Šio slidaus skysčio pagalba roplys buvo išgelbėtas! Paaiškėjo, kad pitonas yra net 4 metrų ilgio! 34 metų moteriai padėjęs gyvačių mylėtojas mano, kad pitoną kažkas nusipirko ir augino, o po to, kai jis užaugo per didelis, nusprendė jo atsikratyti. Kaip roplys pateko į nuotekų sistemą, nėra žinoma.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].