Po ginčo su tėvais 20-metis ispanas kieme išsikasė skylę ir įsirengė savo rūsį

2015 m. Andresas Canto, kilęs iš La Romanos, Alikantė (Ispanija), kai jam buvo 14 metų, po nesutarimų su tėvais dėl drabužių, kieme įsirengė savo gyvenamąją erdvę. Iš pradžių jis tai padarė iš nusivylimo, tačiau galiausiai tai tapo jo kasdienio gyvenimo dalimi.

Požeminis vaikino namas yra apie 3 metrų gylio ir turi du kambarius. Nors ten jau yra svetainė ir miegamasis, šildymo ir muzikos sistemos bei belaidžio interneto prieiga iš namų, Andresas ir toliau kasa. Vaikino tėvai sutiko su tokiais kasinėjimais, tačiau vietos saugumo pareigūnai vis tiek atėjo patikrinti veiksmų teisėtumo. Jie nerado jokių pažeidimų, todėl leido Andresui tęsti darbą. Vaikinas teigia esąs vienintelis Ispanijoje, padaręs tokį dalyką.

Vaikinas sakė:

„Tai ne duobė, tai ne pamatai, o gerai suprojektuotas rūsys. Gerai, kad turiu viską, ko man reikia. Išsikasti šį rūsį nebuvo lengva užduotis. Darbas labai išsunkiantis, o ir vėdinimo čia nėra. Tačiau aš nepasiduodu, nes labai noriu viską padaryti. Vaikystėje norėjau pasistatyti namelį ant didelio medžio. Man patinka gyventi kaime. Todėl labai noriu pasistatyti sau mažą namelį.“

Kai pradėjo kasinėti, vaikino draugas Andrė nupirko jam grąžtą, kurį šis naudodavo, kasdamas 14 valandų per savaitę.

Pasak Andreso, didžiausia kasimo problema yra didelės uolienos. „Kartais kasimo srityje pasitaiko didelių uolų. Sunku valandų valandas kasti, kad pašalintum vieną akmenį.“

Po stiprių liūčių rūsys patvinsta, tačiau karštomis vasaromis jam patinka ten besilaikantys pastovūs 20 laipsnių šilumos.

Savo namuose vaikinas reguliariai sutinka vabzdžius, vorus ir sraiges, tačiau Andresas sako, kad į juos nekreipia didelio dėmesio. „Aš neturiu problemų su vabzdžiais,” – sakė jis.

Andresas socialiniuose tinkluose fiksavo tai, ką daro, nuo tada, kai pradėjo kasti. Pirmasis jo įrašas buvo paskelbtas 2015 m. kovo 9 d. Jame jis parašė: „Urvas. 14 metų berniukas pradeda kasti urvą. Po nedidelio ginčo su tėvais pradėjau kasinėti kieme už namo. Aš negaliu suvaldyti emocijų.“

Andresas teigė, kad jo rūsys labai pravertė per karantiną.

„Tuo metu, kai visi panikavo, 4 m2 patalpoje, 4 metrų po žeme gylyje, buvo labai ramu,” sakė jis.

Vaikino mama, pamačiusi vaizdo įrašą, padarė išvadą, kad jo namai nėra tokie dideli, kaip atrodė ten.

Andresas tęsia kasimo darbus ir šiandien.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].