Genevie Purinton didžiąją gyvenimo dalį praleido gedėdama savo vienintelės dukros, kuri, kaip ji manė, mirė gimdant. Dabar, praėjus 69 metams, ji patyrė didžiulį nustebimą! Paaiškėjo, kad jos dukra visą tą laiką buvo gyva!

REKLAMA

Jie jai pasakė, kad vaikas mirė

1949 metais Indianos (JAV) ligoninėje aštuoniolikmetė Genevieve Purinton pagimdė kūdikį. Moteris, būdama nėščia, neturėjo vyro, o tais laikais visuomenė į tai žiūrėjo neigiamai. Kai po gimdymo moteris norėjo pamatyti savo kūdikį, gydytojai pasakė, kad jis mirė.

Beveik visą gyvenimą Genevieve išgyveno šią baisią patirtį ir galvojo, koks būtų buvęs jos gyvenimas, jei vaikas būtų išgyvenęs gimdymą. Moteris daugiau niekada negimdė, dėl piktybinio auglio jai teko atlikti gimdos pašalinimo operaciją.

REKLAMA

DNR tyrimo rezultatai

Kai Genevieve jau buvo 88-eri ir ji buvo senelių namuose Floridoje, jos gyvenime netikėtai atsirado Connie. Po ilgų paieškų 69 metų moteris surado savo pusseserę, per kurią jai pavyko susisiekti su Genevieve. DNR tyrimo rezultatai išsklaidė visas abejones. Paaiškėjo, kad Connie yra Genevieve duktė, kuri tariamai mirė prieš 69 metus. Moterys patyrė didžiausią šoką savo gyvenime, o kai pagaliau jos susitiko, negalėjo nustoti verkti iš džiaugsmo.

88-erių metų Genevieve buvo įsitikinusi, kad neturi vaikų ir niekada netaps motina. Tačiau likimas turėjo visai kitokių planų, ir vieną dieną ji sužinojo, kad turi ne tik dukrą, bet ir anūkų bei proanūkių.

„Apie tai svajojau visą savo gyvenimą. Prisimenu, kaip būdama penkerių metų sielvartavau, kad negaliu rasti savo mamos.“ – Connie sakė interviu.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].