Vaiko atėjimas į šį pasaulį – pati didžiausia ir laukiamiausia dovana daugeliui porų. Maxine ir Jake’as Young visada svajojo apie didelę šeimą, tačiau jiems tai tapo košmaru, kai suprato, kad kovoja su nevaisingumu. Tačiau jie nemanė, kad jų gyvenimas gali taip pasikeisti per kelias savaites.

Maxine ir Jake’as Young susituokė 2016-ųjų gegužę Pensilvanijoje ir nekantriai laukė šeimos pagausėjimo. Maxine norėjo turėti savo vaikų, tačiau taip pat norėjo suteikti namus ir šeimą vaikams, kuriems to reikėjo, todėl jos mintyse buvo ir įvaikinimas.

„Jacob visiškai palaikė idėją, ir jam patiko vizija apie namą, pripildytą daug meilės ir juoko, o gal ir šiek tiek chaoso! Jacob mama ArLette Young parašė lėšų rinkimo svetainėje „GoFundMe“, norėdama gauti pagalbos savo sūnaus šeimai.

2017 m. vasarį, vos po kelių mėnesių santuokos, Maxine ir Jake’as Young pradėjo mokytis kursuose, kurie skirti šeimoms, norinčioms įsivaikinti. 2017 metų birželį po apmokymų ir kelių kitų formalumų jie galėjo globoti vaikus.

Keturiems broliams ir seserims reikėjo šeimos

Po mėnesio pora sulaukė skambučio dėl 4 metų, 2 metų ir 11 mėnesių brolių ir seserų, kuriems reikėjo namų. Po kelių savaičių ir jų naujagimė sesuo buvo paimta iš ligoninės.

„Tai nebuvo lengva užduotis. Kiekvienas vaikas yra skirtingas ir turi savo poreikius. Naujiems tėvams teko susidurti su autizmo diagnoze, nemenka įveikta trauma ir kitais iššūkiais“, – „GoFundMe“ informavo Jacob mama.

Tuo tarpu Maxime ir Jacob neatsisakė savo svajonės apie biologinius vaikus, o tai jiems taip pat nebuvo lengva. Maxine patyrė daugybę persileidimų, jai buvo atliktas intrauterinis apvaisinimas.

Po viso to 2018-ųjų spalį jie susilaukė sūnaus Henryk’o.

Šeima dabar jau buvo pilna … o gal dar ne?

Praėjus kelioms savaitėms po įvaikinimo, Maxine pastebėjo, kad kažkas vyksta su jos kūnu. Ji vėl buvo nėščia!

„Net nemaniau, kad galiu pastoti neatlikus IVF ar IUI, ką turėjome padaryti, kad susilaukčiau savo sūnaus. Prisimenu, kaip rašiau savo vyrui žinutes ir rašiau kažką panašaus į „O Dieve“, – „Daily Mail“ pasakojo Maxine.

Pora buvo labai nustebusi ir laiminga. Tačiau ji nemanė, kad didžiausia staigmena jų dar laukia.

„Vos gydytojai pradėjusi apžiūrą pastebėjau, kad jos veide pasirodė nuostaba. Pažiūrėjus į ekraną buvo aišku, kad ten auga keturi vaikai. Visi jie buvo maždaug tokio paties dydžio. Gydytoja pažiūrėjo į mane ir pasakė: „Na, atrodo, kad auga keturi vaikai!“ Pradėjau nervingai juoktis ir buvau visiškai šokiruota. Paklausiau jos, ar viskas atrodo normaliai ir ar kūdikiai pakankamai dideli 6 savaitėms. Kitas tyrimas taip pat planuojamas artimiausiomis savaitėmis “, – Instagram rašė Maxine.

Jie susilaukė ketvertuko

Liepos 31 d., 32 nėštumo savaitę, Maxine pagimdė 4 gražius kūdikius. Vaikai svėrė nuo 1,3 iki 1,8 kilogramo. Jiems buvo suteikti tokie vardai: Silas Ledger, Theo Alexander, Beck Killian ir Cecilia Hudson.

„Akimirka, kai pirmą kartą pamačiau vaikus, yra neapsakoma. Iškart pamiršau visas pastarųjų mėnesių kovas. Tuo metu skausmas ir stresas nebebuvo svarbūs, viskas, ką išgyvenome, buvo to verta “, – feisbuke rašė Maxine.

„Laimei, visiems vaikams sekasi tikrai gerai ir esame už tai labai dėkingi“, – džiaugiasi Maxine.

Linkime viso ko geriausio šiai drąsiai mamai ir jos nuostabiai šeimai. Šiai porai teks susidurti su daugybe sudėtingų situacijų, tačiau jas įveikti padės meilė vienas kitam ir 9 vaikams.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].