Pianistas išgelbėjo 9 kates. Dabar jos yra ištikimiausios jo klausytojos

Sarperas Dumanas yra pianistas, jis turi dvi aistras – muziką ir kates.

Šiuo metu vyro bute gyvena devynios katės. Visas jas vyras išgelbėjo. Sarperas jas rado gatvėje, pamaitino ir parsinešė namo. Kadaise šios katės buvo benamės, ligotos ir alkanos, tačiau dabar jos turi šiltus ir jaukius namus, maisto ir, svarbiausia, draugą pianistą.

Dieną vyras dirba, tačiau vakarais jis mokosi muzikos. O jo numylėtinės jau seniai prisitaikė prie jo dienotvarkės.

Dienos metu jos ilsisi, miega ar ramiai žaidžia. Vėlų vakarą, kai iš šeimininko kambario pasigirsta muzikos garsai, visos ateina pas jį, atsisėda šalia – vienos ant kelių, kitos ant sintezatoriaus – ir mėgaujasi grojimu. Toks dėmesys yra geriausias dėkingumo ženklas talentingam muzikantui!

„Aš su kiekvienu augintiniu elgiuosi kaip su karaliumi ar karaliene,” – šypsosi vyras. „Ir aš jiems dėkingas už ramybę, kurią jie atnešė į mano namus.”

Viena katė yra ypatinga. Ji yra akla. Ji negali pamatyti gamtos, paukščių, gyvūnų ir žmonių grožio. Sarperas užkelia ją ant palangės ir jie ilgai sėdi bei uosto gėlių ar vasaros lietaus aromatą, mėgaujasi sklindančiais garsais. Tai nuramina katę ir įkvepia muzikantą.

Jie visi gyvena tobuloje harmonijoje. „Augintiniai yra mano gyvenimas, mano širdis, mano angelai,” – Sarperas apkabina keturkojus.

Net neseniai iš gatvės paimtas kačiukas puikiai pritapo prie jų kompanijos. Paaiškėjo, kad jis yra tikras muzikos žinovas, kartais netgi pats padedantis šeimininkui muzikuoti.

Pažiūrėkite vaizdo įraše!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].