Tai nutiko Džordžijos valstijoje. Nojus Vudsas pabudęs kambaryje, kuriame miegojo jis ir jo sesuo, pamatė ugnį. Bet berniukas nesupanikavo. Jis tuoj pat sugriebė dvejų metukų sesutę ir pabėgo pro langą į gatvę.

Bet tai ne viskas! Berniukas grįžo į degantį namą gelbėti šuns. Ir tik tada jis nubėgo pas kaimynus pagalbos.

Kaip vėliau pranešė Džordžijos valstijos ugniagesių tarnyba, nelaimės pavyko išvengti būtent dėl jaunojo herojaus veiksmų. Namuose, be jo ir sesers, buvo dar šeši šeimos nariai ir visi buvo išgelbėti.

„Mes jau matėme, kad vaikas informavo tėvus apie pavojų. Tačiau kad penkerių metų berniukas būtų pakankamai sumanus tai padaryti… tai pakankamai neįprasta,“ – sako Duane Jamisonas, Bartowo priešgaisrinės tarnybos vadovas.

Paaiškėjo, kad gaisro priežastis – trumpasis jungimas vaikų miegamajame. Nojus ir keturi šeimos nariai atsipirko lengvais nudegimais ir lengvu apsinuodijimu anglies monoksidu. Bet visi buvo išsiųsti namo iš ligoninės ir jau yra visiškai sveiki.

Nojui buvo suteiktas Garbės ugniagesio vardas. Šiuo metu Vudsų šeima renka lėšas namo, kurį sunaikino gaisras, atstatymui.

„Per Dievo malonę visi devyni mūsų šeimos nariai išbėgo iš namų. Jei ne Nojus, mūsų galbūt čia nebebūtų,“ – sakė Nojaus senelis Davidas Vudsas.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].