Vaikas buvo be batų ir viršutinių drabužių, todėl esant minusinei temperatūrai galėjo mirtinai sušalti. Laimei, tinkamu momentu likimas jam atsiuntė gelbėtoją!

Maddoxo Pierce’o motina vis dar nesupranta, kaip tai galėjo nutikti. Jos sūnus vidury nakties staiga pabudo ir išsigando, kad nieko, išskyrus jį patį, nėra namuose, todėl išėjo į lauką. Maddoxo motina Brittany Weissenburger dirbo naktinėje pamainoje ir paliko sūnų su 14 metų seserimi. Vaikas nusprendė nueiti pas toje pačioje gatvėje gyvenantį senelį, tačiau buvo be viršutinių drabužių ir net be batų! Buvo maždaug 4 val. ryto, o lauke temperatūra nukrito iki -5 laipsnių Celsijaus. Su pižama ir basomis kojomis berniukas negalėjo toli nueiti. Jis stovėjo šalikelėje ir drebėjo nuo šalčio.

Naktį snigo, ir visa laimė, komunalinės tarnybos į darbą iškvietė sniego valytuvų vairuotojus. Vienas iš jų, Davidas Gehrke, buvo visai šalia. Stebuklingo sutapimo dėka, vyras tinkamu momentu įjungė priekines šviesas ir gatvėje pamatė kažkieno siluetą. Priėjęs arčiau jis suprato, kad gatvėje stovi vaikas. „Kelyje pamačiau kažką neaiškaus”, – vėliau tinklaraštyje rašė Davidas. „Iš pradžių pamaniau, kad tai elnias arba didelis šuo. Bet ne: tai buvo vaikas su pižama! Be striukės, be kepurės. Jis žiūrėjo tiesiai į mane.”

Vairuotojas nedelsdamas puolė prie berniuko. Jis apvilko jam striukę ir nunešė į automobilį. Maddoxui buvo labai šalta ir jis drebėjo. Deividas įjungė šildymą visu pajėgumu ir iškvietė policiją. Po kelių minučių į įvykio vietą atvyko gelbėtojų būrys. Patruliai susisiekė su vaiko motina, kurią ši žinia sukrėtė. „Negalėjau tuo patikėti“, – prisiminė Brittany. „Jis niekada nėra padaręs nieko panašaus. Labai ačiū, Deividai. Kas būtų nutikę mano sūnui, jei jis nebūtų buvęs šalia, kai labiausiai to reikėjo?“

Vairuotojas šią naktį prisimins visą likusį gyvenimą! Jis džiaugiasi pamatęs vaiką. Tokiame šaltyje Maddoxas galėjo mirtinai sušalti.

Po kelių dienų Policijos departamentas ir Viešųjų darbų departamentas įteikė Deividui padėkos raštą už didvyriškumą. Tačiau, pasak vyro, didžiausia dovana jam yra žinojimas, kad Maddoxas dabar yra saugus.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].