73 metų Leif Gisslen myli gamtą ir gyvūnus.

Žvalus švedas kasdien vaikšto po miškus savo gimtajame Vindö miestelyje, šalia Stokholmo.

Prieš kurį laiką, kaip visada, Leif išėjo į mišką pasivaikščioti. Staiga priešais save jis išvydo 200 kg briedį. Bet viskas buvo ne taip, kaip turėtų būti. Briedis buvo įstrigęs Leif sodyboje pakabintose sūpynėse, kurios kabojo ant medžio šakos, ir briedis įnirtingai kovojo bei bandė iš jų išsilaisvinti.

„Mačiau, kaip briedis kovojo už savo gyvybę ir supratau, kad gyvūnas numirs badu, jei nieko nedarysiu,“-pasakojo Leif Gisslen.

Nors prieiti prie briedžių patinų gali būti pavojinga, Leif nei kiek nesuabejojo! Jis norėjo jam padėti.

Jis nuėjo pas kaimyną pasiskolinti reikalingų įrankių. Kaimynas taip pat atėjo stebėti briedžio gelbėjimo. Jis pasiėmė ir fotoaparatą, kad nufilmuotų visą gelbėjimo operaciją.

Tada 73 metų vyras pradėjo rizikingą gelbėjimo operaciją. Briedis patyrė stresą, kai vyras priėjo arčiau, tačiau greitai nusiramino, kai Leif atsargiai kalbėjo ir ramiai elgėsi.

„Jis suprato, kad jam nieko blogo nepadarysiu. Iš pradžių jis puolė į mano pusę, bet paskui nusiramino ir nustojo purtyti galvą, kad aš galėčiau prieiti ir jį išlaisvinti,“ – pasakojo Leif.

Žemiau galite pamatyti neįtikėtiną vaizdo įrašą. Pasidalinkite šiuo straipsniu „Facebook“ tinkle su savo draugais, norėdami pagerbti Leif ir jo didvyriškas pastangas gelbėjant briedį!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].