18-metė Lauren iš Čikagos su draugais ir šeima šventė išleistuvių šventę – mokyklos pabaigą. Ji įteikė dovaną patėviui Joe Iosco, kuris ją augino nuo pat gimimo. Jos dovanotoje baltoje dėžutėje yra jos pačios parašytas laiškas, kuriame ji apibūdina, kiek daug Joe jai reiškia. Tačiau tikrasis netikėtumas slepiasi dėžutės apačioje: įvaikinimo dokumentai. Šie dokumentai reiškia, kad patėvis Joe dabar yra tikrasis Lauren tėvas! Akivaizdu, kad jis nustebęs ir labai sujaudintas!

Vyras pratrūksta ašaromis ir, pirmiausia, turi atsisėsti. Po to jis apkabina Lauren. „Tai yra vienas gražiausių dalykų, kokį tik patyriau“, – sako Joe. „Nuo pirmos dienos prieš 17 metų aš nenorėjau nieko daugiau, kaip tik būti tavo tėvu!”

Pažiūrėkite patys šį jaudinantį vaizdo įrašą ir pasidalinkite juo su draugais „Facebook“ tinkle!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].