Mums, kaip žmonėms, saugumo ir artumo potyris šeimoje yra absoliučiai būtinas poreikis. Ir šeimos nėra vienodos. Yra daug įvairių variantų ir nėra bendro sprendimo, kas yra tobula šeima. Kol šeima yra vieninga ir užtikrina saugų gyvenimą šeimoje gyvenantiems asmenims, esame kiek įmanoma arčiau tokios tobulybės.

Misty Nicole Knight užaugo su savo nuostabiu tėčiu. Jis nebuvo jos biologinis tėvas, bet labai rimtai ir atsakingai prisiėmė tėvo vaidmenį.

Patėvio vardas yra Ryanas Farrellas ir jis yra vyras, į kurį Nicole žiūri su meile ir gerbia jį kaip tikrą tėtį.

Jaudinanti gimtadienio dovana

Po šiuo straipsniu esančiame vaizdo įraše galite pamatyti, kaip šeima šventė Ryano gimtadienį. Podukra Misty padavė patėviui dovaną – pakuotę, kurios išorėje buvo prisegtas laiškas. Ji paprašė Ryano garsiai perskaityti laišką. Nesunku pastebėti, kaip Ryanas sunkiai tramdė ašaras, tačiau jis sugebėjo perskaityti visą laišką ir vis tiek išlaikyti sentimentalumą iki laiško pabaigos.

„Noriu, kad žinotum, jog esi nuostabiausias vyras, kokį tik esu sutikusi. Visą gyvenimą mane auginai, tvarkei plaukus taip, lyg būčiau princesė Lėja, supratai, kai penktoje klasėje tave apgaudinėjau, klausei alternatyvią muziką kartu su manimi ir nuvedei mane į patį pirmąjį roko koncertą – kuris baigėsi tuo, kad prieš miegą kartu sėdėjome ir juokėmės.

Neįsivaizduoju, jei neturėčiau tavęs savo gyvenime. Esu labai dėkinga, kad turiu galimybę vadinti tave tėčiu.“

Misty vargais ne galais susitvardė, kai Ryanui atėjo laikas atidaryti dovaną. Tačiau tik tada, kai Ryanas pamatė, kas yra dovanos viduje, jam buvo sunku susivaldyti. Misty dovana buvo jos įvaikinimo dokumentai! Ji norėjo, kad Ryanas ją įsivaikintų, kad jis taptų jos tikruoju tėčiu.

Niekas iš šeimos nežinojo, ką suplanavo podukra, o tai natūraliai lėmė emocingą akimirką visiems dalyvavusiems šioje gimtadienio šventėje.

Žemiau esančiame vaizdo įraše žiūrėkite šią puikią akimirką ir nedvejodami pasidalykite Misty tėviškos meilės pareiškimu Ryanui su savo artimaisiais ir brangiais žmonėmis!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].