Pasišventęs tėtis atgavo dukrą, kai ji be jo sutikimo buvo atiduota įvaikinti

Nė vienas tėvas neturėtų išgyventi priverstinio atskyrimo nuo savo vaiko. O štai vyro iš Pietų Karolinos dukra buvo įvaikinta be jo sutikimo. Vyras bijojo, kad daugiau jos nebepamatys.

Kristoferis Emanuelis turėjo ištisus mėnesius kovoti teisme, kol galėjo vėl susitikti su dukra, vardu Skailer. „Nežinojau, ar dar kada nors ją pamatysiu“, – sakė Kristoferis, „Sky Is The Limit Foundation“ įkūrėjas.

„Aš visada sakiau, kad noriu būti puikus tėtis“, – pridūrė jis.

Kristoferis papasakojo, kaip jo mergina atidavė mergaitę įvaikinti, visiškai nepaisydama jo nuomonės.

„Buvau pasimetęs, įskaudintas. Norėjau padaryti viską, ką galiu dėl savo vaiko.“

Vyras kreipėsi į valstybinį tėvystės registrą, kad jei motina nuspręstų atiduoti vaiką įvaikinti, jam praneštų. Po kelių dienų šeima pietų Kalifornijoje pateikė prašymą įsivaikinti mergaitę. Informacija apie tai vyro nepasiekė.

„Mano dukra buvo San Diege, Kalifornijoje, su pora, kuri kreipėsi dėl jos įvaikinimo. Tada buvo pakeistas jos vardas. Turiu medicininių įrašų, kuriuose mano dukra buvo vadinama kitu vardu. Šis įvaikinimas nebuvo teisėtas“, – sakė Kristoferis.

Teismo įrašai rodo, kad Kristoferio tėvystės teisės buvo atimtos be jo sutikimo. Tačiau jis padarė viską, kad susigrąžintų dukrą. Praėjus beveik metams, teismas šiam atsidavusiam tėvui suteikė vienintelę dukters globą. Galiausiai Skailer persikėlė gyventi pas jį.

Dabar Kristoferis yra vienintelis savo dukters Skailer globėjas. Vyras keliauja po JAV ir moko tėvus apie jų tėvų teises. Tai daro per savo „Sky Is The Limit“ fondą.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].