Pasiklydęs katinas buvo rastas spąstuose, tačiau žmonių dėka jis vėl grįžo namo

Benamėms katėms labai sunku gyventi. Jos neturi kur prisiglausti ir visada jaučia maisto trūkumą. Baisiausia tai, kad kai kurie žmonės su tokiais gyvūnais elgiasi žiauriai, juos kankina ir skriaudžia. Toks elgesys palieka didžiules traumas mažose gyvūnėlių širdelėse. Šis katinas, apie kurį papasakosime, taip pat nukentėjo…

katėms

Visi benamiai gyvūnėliai yra prastos būklės… Šis katinas iš Masačusetso, su kuriuo šiandien jus supažindinsime, taip pat kentėjo. Jam labai pasisekė, kad žmonės jį išgelbėjo.

Frisbį (toks katino vardas) rado ir išgelbėjo „Lowell Trap Neuter Return Coalition“ gelbėtojai ir išsiuntė jį į gyvūnų gelbėjimo draugiją Solsberyje.

katinas

Gyvūnų gelbėjimo draugijos svetainėje rašoma: „Mūsų įkūrėjų surengta veikla buvo viena pirmųjų šalyje. Mes padedame nuskriaustiems gyvūnams vėl grįžti į normalų gyvenimą“.

Tada buvo atliktas reidas, kuriuo metu buvo renkamos benamės, nuskriaustos katės. Kai dauguma gyvūnų buvo sugauti, jie buvo pažymėti specialiais ženkliukais ir maitinami du kartus per dieną. Juos stebėjo ir veterinarai. Katės, kurios įrodė gebėjimą grįžti į ankstesnį gyvenimą su žmonėmis, buvo apgyvendintos globėjų šeimose.

Kai Frisbį rado gelbėtojai, jis buvo labai prastos formos. Jo kailis buvo purvinas ir sulipęs, be to, jis turėjo labai sugedusius dantis.

Gelbėtojai papasakojo, kad Frisbis buvo rastas baisiai susivėlusiu kailiuku plaukais, labai plonas ir alkanais. Kačiukas buvo sugautas, jam buvo uždėtas ženkliukas ir gelbėtojai pradėjo juo rūpintis. Jie greitai pastebėjo, kad katinas labai draugiškas ir jam reikalinga rimta dantų operacija.

katinas

Gelbėtojai pradėjo tvarkyti katiną, sutvarkė jam dantis, iškirpo iš kailio susivėlusius gumulus. Frisbis neatpažįstamai pasikeitė.

Katino nuotrauka buvo įkelta į oficialų organizacijos žiniasklaidos puslapį. Po nuotrauka buvo užrašas: „Tikimės, kad Frisbis netrukus turės naujus namus! Ateikite šią savaitę susitikti su juo ir kitomis mūsų katėmis!”

Laimei, šios istorijos herojus rado naujus namus. Dabar jis netgi turi mėgstamą miegojimo vietą naujuose namuose. Kailis, kurį gelbėtojai buvo apkarpę, jau ataugo.

katinas

Sėkmės Frisbiui!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].