Pareigūnas visiems laikams atsisveikina su policijos šunimi - savo partneriu ir draugu

Treniruoti šunys yra neįkainojama pagalba bet kurioje policijos nuovadoje. Policijos šunys kiekvieną dieną atlieka nuostabų darbą –  saugo žmones. Jie taip pat saugo vietos bendruomenes ir dažnai rizikuoja savo gyvybe, kaip ir jų partneriai. Kiekvienas pareigūnas tikrai prisiriša prie tokio pagalbininko.

Šie šunys tampa mylimais kiekvieno policijos skyriaus nariais. Tačiau jie užmezga stipriausią ryšį su savo globėjais. Jie ne tik yra partneriai darbe ir rūpinasi vienas kitu budėdami, bet ir draugauja ne darbo metu. Dauguma policininkų paprasčiausiai elgiasi su jais kaip su savo augintiniais. Taip buvo ir su pareigūnu Decristoforu ir jo partneriu šunimi Akseliu. Deja, šis policijos šuo neseniai mirė… Jis puikiai atliko savo darbą ir buvo mylimas viso kolektyvo.

Šuo buvo išėjęs į pensiją

Akselis mirė praėjusį mėnesį, praėjus keleriems metams po to, kai išėjo į pensiją. Jis gyveno su buvusiu partneriu. Vietinė ne pelno organizacija „Central Falls Animals Friends“ parašė padėkos laišką šuniui, girdama jį kaip puikų karininką.

Akselis dirbo gatvėse“, – rašoma įraše. „Jis dirbo fenomenalų darbą, kad apsaugotų mus visus. Jis visada užtikrino, kad mūsų pareigūnai būtų saugūs, kad ir kokia pavojinga situacija būtų“.

Šiame įraše taip pat aprašomas artimas Axelio ryšys su policininku Decristoforu. „Akselis nedvejodamas būtų pasiaukojęs, kad tik išgelbėtų draugo policininko, ypač savo partnerio, gyvybę“, – rašoma įraše. „Jie du iškart tapo geriausiais draugais“.

Gavus policininko sutikimą, buvo pasidalinta jaudinančia Decristoforo ir Akselio nuotrauka jo paskutinę gyvenimo akimirką.

Pareigūnas

Mes negalime rasti tinkamų žodžių apibūdinti pareigūno Decristoforo meilę Akseliui. Žinome, kad dabar jis jaučiasi sugniuždytas dėl savo netekties“, – rašė „Central Falls Animals Friends“ draugai. Akivaizdu, kad jie tikrai mylėjo vienas kitą ir tai yra ryšys, kurio niekas negali nutraukti.

Ryšys tarp policijos šuns ir jo partnerio negali būti nutrauktas net po mirties“, – rašoma įraše. „Nors Akselio fiziškai nebėra policijos pareigūno Decristoforo gyvenime, jis visada jį stebės iš aukštai ir savaip užtikrins, kad policininkas būtų saugus!”

Ilsėkis ramybėje, Akseli. Mes žinome, kad tavo partneris ir visi pareigūnai, su kuriais dirbai, visada tave prisimins.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].