Praėjo 47 metai nuo to laiko, kai Debra McKenna pametė žiedą, kurį jai padovanojo jos vaikinas, kuris vėliau tapo jos vyru.

REKLAMA

Tuo metu, dar būdama 16-metė, per Valentino dieną Debra nuėjo į pasimatymą su Shawn.

Būtent Shawn padovanojo jai žiedą, kurį ji pametė, kai 1973 metais plovė rankas prekybos centre Portlande, JAV, Meino valstijoje. Ant žiedo buvo išgraviruoti Shawn inicialai, mokyklos pavadinimas ir baigimo metai.

Debra labai sielvartavo, kai žiedas dingo, bet po kelerių metų Shawn jį pakeitė vestuviniu žiedu.

REKLAMA

Pora buvo ilgai laimingai susituokusi, kol Shawn teko pasiduoti ilgoje kovoje su vėžiu ir 2017 metais jis mirė.

Neįtikėtina žinia

Nesunku net įsivaizduoti, kokią staigmeną patyrė Debra vasario 14 d., 2020 metais. Tai buvo jos vidurinės mokyklos absolventų susitikimas, o žinutė beveik neįtikėtina – kai kas rado tai, ką kai kas labai seniai pametė, t. y. žiedą, ir jis buvo su Shawn vardu.

Svarbiausios ir labiausiai neįtikėtinos yra aplinkybės, kad žiedas atsirado praėjus 47 metams po to, kai Debra jį pametė, ir kad jai buvo apie tai pranešta tą pačią dieną, t. y. vasario 14, kai ji nuėjo į pirmąjį pasimatymą su Shawn. Tačiau dar nuostabiau, kad jis buvo rastas po 20 centimetrų dirvožemio sluoksniu Helsinkyje, Suomijoje!

REKLAMA

Pasak „Good News“ tinklo, Mark Saarinen sakė, kad žiedą rado eidamas pasivaikščioti su savo metalo detektoriumi.

Pamatęs baigimo metus ir vidurinės mokyklos pavadinimą, taip pat žiede iškaltus inicialus, jis kreipėsi į Morse vidurinę mokyklą, kad surastų teisėtą žiedo savininką.

REKLAMA

Niekas nežino, kaip žiedas galėjo atsidurti kitoje Žemės rutulio pusėje, bet Debra mano, kad tai Shawn ženklas jai.

„Jis niekada netikėjo atsitiktinumais ir manė, kad viskas vyksta dėl kažkokios priežasties: jis, turbūt, norėjo, kad jį prisiminčiau“, – sakė Debra „Daily News“.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].