Puikus šuo!

REKLAMA

Ekologišką gyvenimo būdą palaikantis šuo, vardu Scruff, surinko daugiau nei 1000 išmestų plastikinių butelių, kad sutvarkytų savo gimtąjį miestą ir padėtų planetai. Trylikos metų borderkolio veislės šuo tapo vietine Nuneatono žvaigžde, mat kasdien vaikščiojo su šeimininkais, prisidėdamas prie aplinkos tvarkymo.

REKLAMA

48 metų Davidas Grantas ir jo žmona 47 metų Yvonne Faulkner-Grant maždaug prieš metus pastebėjo, kad jų šuo susižavėjo plastikiniais buteliais. Šeima pradėjo kaupti butelius, kad galėtų nuvežti juos į perdirbimo centrą. Yvonne sakė: „Jis atneša mums butelius, sudedame juos į maišą ir pasivaikščiojimo pabaigoje suskaičiuojame.“

REKLAMA

Anot moters, kai jis pamato butelį kitoje gatvės pusėje, žiūri, tarsi klaustų: „Ar galiu jį paimti?“ „Sakyčiau, šiais metais jis surinko mažiausiai 1000 butelių. Nepaprastai daug padrąsinimo sulaukiame Facebook socialinėje platformoje, interneto platybėse sumanusis Scruffas jau vadinamas „ekologišku šunimi“.

Kaimynė ir draugė Caroline Round, kuri taip pat vaikšto su Scruffu, sako: „Jis nepraleis butelio jo nepaėmęs – jis nepaprastai protingas. Jis sustos eidamas ir eis toliau, kai tik jį pasiims. Jei esu su juo lauke, jis išsineria iš pavadėlio. Ir visada grįžta įsikandęs butelį.“

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.