Atėjus vasarai, daugelis žmonių keliauja į dar nematytas vietas. Vienas paauglys išvyko atostogauti į Velsą. Netikėtai jis padarė vieną dalyką, kurio, greičiausiai, visai nebuvo numatęs. Paauglys išgelbėjo šunį!

Šis gerumo poelgis padarė didelį įspūdį 7 metų Ši Cu veislės šuns, vardu Charlie, savininkei Jane Warner.

Netikėta pasivaikščiojimo miške pabaiga

Jane su savo šunimi atvyko į Penllergare slėnio mišką. Tačiau pasivaikščiojimo metu Charlie nusprendė sekti keletą ančių. Tai buvo pirmas kartas, kai jis taip pasielgė ir pateko į didelę bėdą! Šuo įšoko į ežerą ir plaukė paskui antis. Tačiau netrukus jis įstrigo vandenyje.

„Charlie plaukė vis toliau ir įstrigo nendrėse. Matėsi, kad jam buvo sunku išsilaikyti“, – taip Jane pasakojo „Wales Online“.

Jane labai nerimavo dėl šuns, bet negalėjo plaukti paskui jį: „Aš turiu negalią, todėl niekaip negalėjau nuplaukti jo išlaisvinti. Ši situacija privertė mane bejėgiškai stovėti ant kranto ir galvoti: „Ką aš dabar darysiu?“.

Staiga nepažįstamasis įšoko į vandenį ir pradėjo plaukti link Charlie!

Nors tai nebuvo lengva užduotis, paaugliui pavyko nuplaukti iki Charlie. Tada jis išlaisvino šunį ir parplukdė jį atgal į krantą.

„Aš dėl šio vaikino poelgio esu labai sujaudinta“, – sakė Jane. „Manau, kad ten patekti buvo sunkiau, nei jis tikėjosi. Esu jam tikrai dėkingas, kad taip rizikavo savo saugumu“.

Nors tai nebuvo lengva, buvo verta išgelbėti Charlie gyvybę. Jane už tai buvo labai dėkinga: „Neabejoju, kad jei Connor tada jo būtų neišgelbėjęs, šuo būtų miręs“, – „Wales Online“ pasakojo šuns šeimininkė.

Ji papasakojo apie tai, kas atsitiko

Moteris šia istorija pasidalijo „Facebook“ tinkle. Tada net nežinojau berniuko vardo. Tačiau ji norėjo išreikšti savo dėkingumą už jo nuostabų ir gerą darbą. „Šis jaunas berniukas iš Škotijos yra mano herojus!“, – rašė Jane.

Netrukus, kai įrašas išpopuliarėjo, moteris sužinojo apie paauglio tapatybę. Tai Connor Telford, 17-metis iš Dundee, Škotijos. Paaiškėjo, kad ši jaudinanti diena jam buvo pirmas apsilankymas Velse.

„Berniukas gyvena Škotijoje ir tą dieną atvyko į Velsą, tai buvo pirmoji jo stotelė atostogaujant Mumblese“, – rašė Jane. Tad tikrai nesuklysime pasakę, kad šio berniuko atostogos prasidėjo labai įdomiai: „Tai buvo pirmoji pirmosios Connoro kelionės į Velsą diena. O Dieve, kokia diena buvo šauni!“, -„ Wales Online“ pasakojo Connoro merginos mama.

„Nors jis nėra geras plaukikas, jis šoko į ežerą negalvodamas apie savo saugumą. Jis išlipęs iš vandens buvo akivaizdžiai sukrėstas ir fiziškai išsekęs, tačiau greitai atsigavo“. Dabar jį liaupsina žmonės ir jis tapo didvyriu internete.

„Jei ne šis berniukas, aš tau būčiau pasakojusi visai kitą istoriją“, – rašė Jane.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].