Auginti paauglį nėra lengva, ir tikriausiai dauguma tėvų gali tai patvirtinti. Žinoma, žmonės yra skirtingi, ir ne visi paaugliai turėtų būti matuojami pagal tą patį kurpalių. Tačiau paauglystėje tokios tėvystės problemos yra gana dažnos.

Viena mama panoro savo išdykusią paauglę dukrą išmokyti gyvenimo pamokų. Jos auklėjimo metodai socialiniuose tinkluose susilaukė didelio palaikymo. Įdomu, kokia jūsų nuomonė būtų šia jautria tema?

Šiuo klausimu atvirai pasisakė 14-metės dukters mama. Ji norėjo išmokyti savo atžalą mandagaus elgesio, gerų manierų ir, visų pirma, laikytis moralinių gyvenimo principų.

Socialinės žiniasklaidos forume, tiksliau „Reddit“ tinkle, paauglės mama pasidalino tam tikro įvykio aprašymu, kuris vėliau pasklido interneto platybėse.

„Man 34 metai ir aš esu vieniša dviejų mergaičių, Jasmine 16 metų ir Jessicos 14 metų, mama. Jų tėtis mirė, kai aš laukiausi Jessicos. Turėjau sunkiai dirbti. Mes vienu metu beveik pasiekėme dugną ir aš padariau viską, kad mano gaunamo atlyginimo užtektų mūsų visų pragyvenimui. Nepaisant to, aš pabaigiau mokyklą ir padariau mūsų gyvenimą dar geresniu ir laimingesniu. Puikiai suprantu, kas yra būti socialinio dugno apačioje ir mano dukros tai irgi puikiai žino. Dėl to aš taip aštriai sureagavau į dukters elgesį“.

Ji buvo įniršusi dėl savo dukters elgesio

„Vakar Jasmine man parodė vaizdo įrašą, kuriame Jessica priekabiavo prie benamio ir jam sakė: „Nustok prašyti pinigų, juk pats gali jų užsidirbti, jei nebūtum toks tinginys ir mokėtum leisti juos teisingai“.

Šis benamis, kurį puolė moters 14-metė dukra, skundėsi, kad yra labai šalta.

„Kai benamis ėmė skųstis, kad yra šalta (mes gyvename Anglijoje), Jessica atsakė: „Juk yra žmonių, kurie net ir gruodį pramogauja stovyklaudami ir nėra dėl to ko skųstis. Jūs ir taip gyvenate kaip per šventes“.

Ji privertė dukrą miegoti lauke

Motina toliau aprašė situaciją:

„Pyktis yra nepakankamas kito žmogaus įvertinimas. Iki šiol maniau, kad auginu empatišką dukterį“.

Buvo aišku, kad dukra nesupranta, ką išgyvena benamis, o baisiausia, kad jai jo visiškai nebuvo gaila! Jos dukra buvo per daug susikoncentravusi į save ir tada atėjo laikas tai pakeisti.

Motina nusprendė, kad jos paauglė dukra turėtų tapti empatiškesnė ir ne tokia lepi.

„Aš užrakinau jos miegamojo duris, kad ji negalėtų ten įeiti. Ant jos durų uždėjau ženklą su užrašu „Bus atidaryta šventėms“. Aš pastačiau jai palapinę sode ir sutvarkiau antklodes bei miegmaišį, kuriuos naudodavau stovyklaudama Norvegijoje per savo šeimos atostogas paauglystėje“.

Tuo metu mama nusprendė miegoti prie įėjimo į namus. Ji norėjo, kad jos dukra visada būtų prižiūrėta, kad jai nieko neatsitiktų. Tačiau tai nepakeitė to fakto, kad šie nauji išgyvenimai buvo labai nemalonūs jos paauglei dukrai.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].