Nėra nieko blogiau nei tai, kai suserga maži vaikai. Būdami tėvais, jūs dažnai jaučiatės bejėgiais ir norite padaryti viską, kad vaikas vėl gerai jaustųsi. Rauchų šeima tą jausmą žino labai gerai.

Dabar jie nori pasakyti, kas nutiko, kai jų sūnus vos nenumirė, ir įspėti kitus tėvus.

Mažasis Emmeta, ką tik atšventė savo pirmąjį gimtadienį, kai įvyko baisus dalykas!

Viskas prasidėjo tuo, kad Emmetas pradėjo atrodyti, tarsi kažkuo sirgtų. Sunerimę tėvai nuvedė jį pas gydytoją. Bet vienintelis dalykas, kurį gydytojas nustatė, buvo tai, kad jis karščiavo ir dėl to buvo vangus. Gydytojas pamanė, kad tai tik paprastas peršalimas ir išsiuntė atgal į namus.

Bet Emmeto būklė tiesiog blogėjo. Kai po kelių dienų jie grįžo pas gydytoją, jis kosėjo krauju. Gydytojas vis tiek manė, kad tai nieko rimto, tačiau įtarė skrandžio ligą. Todėl Emmetas buvo nedelsiant išsiųstas į rentgeno skyrių.

Tai išgelbėjo jo gyvybę…

Emmeto skrandyje buvo maža baterija! Berniukas greičiausiai ją rado ant grindų ir įsikišo į burną. Vėliau paaiškėjo, kad baterija iškrito iš DVD grotuvo nuotolinio valdymo pulto.

Gydytojas iškart suprato, kad berniuką paveikė akumuliatoriaus rūgštis, todėl jis buvo nedelsiant operuojamas.

Tėvai Michaelas ir Karla Rauchai nepastebėjo, kad Emmetas prarijo bateriją. Jei jie būtų žinoję, kad taip nutiko, operacija galėjo būti atlikta daug anksčiau. Dabar berniuko padėtis buvo labai kritiška.

Baterija pažeidė Emmeto stemplę ir virškinamąjį traktą, jam teko atlikti net keletą operacijų. Tačiau Emmetas yra stiprus: per ketverius metus jam buvo atliktos net 65 operacijos, o dabar jis vėl gali pats kvėpuoti ir valgyti! Jis taip pat gali bėgioti, žaisti futbolą ir daryti viską, ką gali veikti bet kuris penkerių metų vaikas. Dirbtinių balso stygų dėka jis taip pat gali kalbėti!

Tėvai yra labai dėkingi gydytojams, kad jų berniukas yra gyvas! Jie įkūrė „Facebook“ puslapį, kuriame tūkstančiai žmonių seka Emmeto kovą, kad jis galėtų gyventi normalų gyvenimą. Jie taip pat nori įspėti kitus tėvus ir prašo visų atkreipti dėmesį į tai, kokios pavojingos baterijos gali būti mažiems vaikams!

Deja, ne visiems vaikams pasiseka taip, kaip Emmetui. Praėjusiais metais per Kalėdas, prarijusi panašią bateriją, mirė dvejų metų mergaitė iš Oklahomos, JAV. Labai svarbu įsitikinti, kad šios baterijos nėra prieinamos vaikams!

Pasidalinkite šiuo straipsniu su draugais, kad kuo daugiau žmonių sužinotų, kokios žiaurios gali būti pasekmės!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].