Karina Rodini (28 m.) iš San Paulo, Brazilijoje, buvo atleista iš ankstesnio darbo. Dabar niekas nenori jos priimti dėl to, kaip ji atrodo.

REKLAMA

Karinai buvo diagnozuota pirmojo tipo neurofibromatozė (NF1), kai jai buvo vos dveji metai. Neurofibromatozė yra paveldima liga, kurios metu ant kūno auga gerybiniai navikai. Augliai gali tapti labai dideli, o veiksmingo ligos gydymo šiuo metu nėra. Apie tai rašė „The Daily Mail“.

Dėl šios ligos Karina visą gyvenimą patyrė daug patyčių.

„Išmokau susitaikyti su išankstiniais žmonių nusistatymais. Anksčiau buvo blogiau. Dabar aš susitvarkau geriau. Patyčios visada egzistuos“, – sakė Karina.

REKLAMA

„Žinote, visi žmonės turi įvairių problemų. Tai gali būti mano situacija, gali būti tamsesnės odos spalvos žmogus arba neįgalus“, – tęsė ji.

Buvo atleista

Karina šiandien nedirba. Ji buvo atleista iš ankstesnio darbo, nes jai dažnai tekdavo lankytis pas gydytojus, darytis operacijas ir tyrimus.

REKLAMA

„Dabar niekas nenori manęs įdarbinti dėl to, kaip atrodau. Kad ir kur eičiau, žmonės į mane spokso“, – sakė Karina.

REKLAMA

Karinos auglys dabar apima beveik visą kairę kūno pusę ir sveria apie 40 kilogramų. Auglys tiesiog auga. Gydytojai vienu metu gali pašalinti tik kilogramą, nes operacijos metu Karina netenka daug kraujo.

Karinai jau buvo atliktos septynios operacijos, kurių metu buvo pašalintos auglio dalys, tačiau jis tiesiog atauga. Praėjusį spalį po operacijos jos kojoje auglys padvigubėjo.

REKLAMA

Rado gydytoją Indijoje

REKLAMA

Tačiau dabar Karina Indijoje susipažino su gydytoju, kuris sako, kad gali padėti jai vienu ypu pašalinti visą auglį.

„Man reikia operacijos, kurios metu būtų galima kuo greičiau pašalinti kuo daugiau auglio, kad jis neišplistų dar labiau tam tikrose kūno vietose“, – sakė Karina ir pridūrė:

REKLAMA

„Jis gali augti kitose kūno dalyse, kūno viduje ir išorėje. Taigi, tai šiek tiek netikėtas atvejis“.

Karina tinklalapyje „GoFundMe“ sukūrė puslapį, kuriame ji tikisi, kad žmonės paaukos pinigų, kad ji galėtų nuvykti į Indiją.

REKLAMA

Laikom kumščius, kad Karina nuvyktų į Indiją ir gautų reikiamą pagalbą!

 

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].