Niekada nevėlu išmokti ko nors naujo – Gretė Aadahl (70 m.) yra gyvas to įrodymas! Iki šiol vyras, vaikai ir anūkai ją paveždavo, kai jo prireikdavo, tačiau neseniai energinga moteris iš „Rakkestad“ išėjo pro transporto priemonių techninės apžiūros duris su savo pačios vairuotojo pažymėjimu.

REKLAMA

„Pagaliau aš nepriklausoma nuo kitų. Gera sugebėti keliauti pačiai. Iš tikrųjų tai gana malonu ir man, ir kitiems“, – sakė ji „Rakkestad Avis“, kuri pirmoji parašė apie šią moterį.

Ji nusprendė įgyti vairuotojo pažymėjimą, kai jos vyras susirgo ir jam buvo uždrausta vairuoti.

„Teoriškai ir praktiškai reikėjo daug ką išmokti, bet iš tikrųjų buvo lengviau nei maniau“, – vietos laikraščiui pasakojo Gretė.

Ir be abejo, ji jau puikiai jaučiasi prie vairo. Praėjus keletui dienų po to, kai ji gavo vairuotojo pažymėjimą, ji prikabino priekabą prie automobilio kablio ir nuvažiavo su ja į kempingą, kuriame vasarą ją laiko.

REKLAMA

Sportiška 70-metė sako, kad tai nebuvo problema. Ji taip pat nemano, kad buvo problema įgyti vairuotojo pažymėjimą sulaukus 70 metų.

„Negalvoju apie tai, kad man 70 metų ir kad gauti vairuotojo pažymėjimą yra pasiekimas. Žinote, buvau kvaila, kad to nepadariau anksčiau“, – juokiasi žavi 70-metė, kuri rekomenduoja visiems, nepriklausomai nuo amžiaus, išsilaikyti vairuotojo pažymėjimą.

Jos vairavimo instruktorius taip pat giria savo buvusią mokinę:

„Niekada neabejojau, kad jai pavyks.“

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].