Olimpinių žaidynių medalininkas Bode’as Milleris ir jo žmona Morgan paatviravo apie neįsivaizduojamą patirtį, nutikusią jų gyvenime. 2018 metais pora neteko antrojo vaiko. Emeline buvo vienintelė jų dukra ir jai tuo metu buvo tik 19 mėnesių. Mergaitė nuskendo kaimynės baseine Orindže, Kalifornijoje. Interviu  „Inside Edition“  profesionali tinklinio žaidėja ir modelis Morgan Miller papasakojo apie savo skausmą, susijusį su vaiko mirtimi. „Mažiau nei 30 kg sveriantis vaikas gali nuskęsti per 30 sekundžių, o aš tą laiką tiesiog skaičiuoju savo galvoje“.

Pora susituokė 2012-aisiais, o po skaudžios dukters netekties laukėsi trečio vaiko.

Tragiška nelaimė pas kaimynus

Vaikas neteko gyvybės žaisdamas kaimynų name. Jų dukra Emeline Grier Emmy įkrito į baseiną ir nuskendo.

Tragedija įvyko 2018 metų birželį, po smagiai gimtadienyje praleistos dienos. Vaiko praradimas yra baisiausias košmaras bet kuriems tėvams. Tokios tragedijos tikrai niekas negali pamiršti.

Belaukiant berniuko gimimo nutiko kažkas netikėto. Šeima nekantriai laukė jo gimimo, tačiau buvo sunku negalvoti apie dukters netektį. Praėjus tik penkioms dienoms po Morgan dukters mirties, ji turėjo paskirtą laiką atlikti tyrimą.

Stebuklas ultragarso nuotraukoje

Tikrinant, kaip vystosi berniukas, buvo padaryta 3D ultragarsinė nuotrauka. Morgan, vėliau pažvelgusi į sūnaus nuotrauką, negalėjo patikėti tuo, ką pamatė. Jos dėmesį patraukė atvaizdas jo veido pusėje, kur ji pamatė mažo angelo vaizdą, kuris atrodė lygiai taip pat, kaip jų dukra Emeline. Atrodė, kad mergaitė švelniai savo rankomis apkabino brolį.

Laukiamas sūnaus gimimas

Eastonas Vaughnas Rekas Milleris gimė spalio 5 d., praėjus vos keliems mėnesiams po Emeline mirties.

Lapkričio 5 d., praėjus mėnesiui po jo gimimo ir tą dieną, kai turėjo būti antrasis Emeline gimtadienis, pora pasidalijo naujagimio sūnaus ultragarso nuotrauka. „Šią nuotrauką laikiau kaip aiškų įrodymą, kad mano sūnus susitiko su savo seserimi“, – parašė Morgan Miller prie ultragarso vaizdo, padaryto praėjus penkioms dienoms po jos dukters mirties.

Smagu, kad jie galėjo pasiguosti tuo, jog dukra vis dar yra su jais. Jie turi šią ypatingą ultragarso nuotrauką, kurią galės parodyti savo vaikams.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].