Alyssa DeWitt laukėsi savo trečiojo vaiko, kuomet nusprendė su šešiamete dukra ir dviejų metų sūnumi nuvykti prie ežero. Moteris dėl kelionės ilgai dvejojo, kadangi tą dieną pūtė žvarbus vėjas, tačiau nusprendė, kad jos vaikų niekas nesustabdys. Išvykdama ji nežinojo, kad tą dieną taps tikra heroje. Kol Alyssos vaikai žaidė šalia kranto, ji pastebėjo mergaičių, kurios atrodė ne vyresnės nei 15 metų, grup3.

„Atsitiktinai pakėliau akis aukštyn ir pamačiau vieną iš merginų, ji mojavo man rankomis. Iš karto supratau, kad kažkas ne taip“, – prisimena A. DeWitt.

Moteris pirmiausia ištempė savo vaikus į krantą ir pasakė vyresniajai dukrai prižiūrėti brolį, o pati nubėgo link prieplaukos. Pakeliui ji paskambino pagalbos tarnyboms, tačiau kadangi nebuvo laiko įsitikinti, ar jie tikrai gerai išgirdo jos pagalbos prašymą, o aplinkui nebuvo kitų žmonių, kurių pagalbos ji galėtų paprašyti – moteris nusprendė pati gelbėti mergaites.

Pasiekusi molo kraštą, Alyssa atsigulė ant pilvo, nors ir buvo penktą mėnesį nėščia. Tuomet ištiesė ranką į vandenį ir bandė mergaites užtempti į krantą. Tačiau kiekvieną kartą, kai ji jau buvo pasiruošusi ištraukti vieną mergaitę – kildavo stipri banga ir jas atskirdavo, o pati Alyssa pati kelis kartus vos neįkrito į vandenį.

„Mane užklupo didelis jėgų pliūpsnis po to, kai viena iš mergaičių į mane pažiūrėjo ir pasakė: „Aš mirsiu“. Tuomet pagalvojau: „Aš neleisiu tau mirti, aš tave ištrauksiu iš vandens, pažadu“, – prisimena Alyssa.

Galiausiai Alyssai pavyko ištraukti visas tris mergaites iš vandens, o kaip tik tuo metu atvyko ir gelbėtojų sraigtasparnis bei policija. 

Po tokios gelbėjimo operacijos moteriai užteko jėgų tik įsitikinti, ar jos dukra ir sūnus yra saugūs. Alyssos dukra taip pat elgėsi labai drąsiai, ji neleido savo jaunam broliui bėgti pas mamą, nes žinojo, kad tai būtų labai pavojinga.

Tiek merginos, tiek jų gelbėtoja buvo nuvežtos į ligoninę, kur gydytojai nustatė, kad niekas rimtai nenukentėjo. Viena mergaitė buvo susižalojusi koją, o Alyssai ištino riešas to rankos, kuria traukė mergaites iš vandens.

Daugiau apie šią istoriją galite sužinoti vaizdo įraše:

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].