Namą Larakea, Australijoje, supa daugybė atogrąžų medžių. Miegamasis yra antrame aukšte, todėl susidaro „namelio medyje“ įspūdis. Iš pradžių tai buvo tipiškas namas su trimis miegamaisiais ir vienu vonios kambariu, pastatytas apie 1975 m. Dabar tai – prabangus ir patogus šeimos namas.

REKLAMA

Sutuoktiniai Yan Li ir Janine Anketell savo name gyvena jau 20 metų. Jie atnaujino namą nuo verandos iki baseino. Šeimininkai pakeitė grindų planą, padidino gyvenamąsias erdves, uždengė priekinę verandą, kad atsirastų poilsio zona, o pirmame aukšte įrengė pagrindinį miegamąjį ir svečių kambarį.

Dviejų aukštų namas stovi 1202 kv. m sklype su automatiniais įvažiavimo vartais. Apatiniame aukšte yra svečių kambarys su vonios kambariu, skalbykla ir didelė dengta poilsio ir automobilių stovėjimo aikštelė.

Viršutiniame namo aukšte yra svetainė, valgomasis ir atvira virtuvė. Taip pat yra papildomas gyvenamasis kambarys, kurį galima naudoti kaip namų biurą.

REKLAMA

Ypatingas namo bruožas – pagrindinis miegamasis. Jis įrengtas medžių viršūnėse, todėl sukuriamas jausmas, tarsi būtumėte namelyje medyje. Miegamajame yra vonios kambarys ir drabužinė.

Lauke yra baseinas ir sodas. Jis buvo visiškai atnaujintas 2012 m. Savininkas sako, kad ši nuosavybė tapo vieta, kuria galima didžiuotis.

 

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].