Kūdikis gimė su žarnynu ir keletu kitų organų už kūno ribų. Šios mažos mergaitės istorija pateko į antraštes visame pasaulyje.

REKLAMA

Didžiojoje Britanijoje gyvenantys Sadie (21 m.) ir Drew (23 m.) labai džiaugėsi, kai susilaukė mergaitės Dorothy Montgomery.

Mergaitės gyvenimo pradžia buvo neįprasta, nes jai buvo diagnozuotas itin retas vystymosi defektas, vadinamas įgimta gastroschizė. Tai – defektas, atsirandantis dėl to, kad kūdikio žarnos yra už pilvo ertmės ribų.

„Mūsų gražuolė dukra iš pradžių kėlė mums nemenkų rūpesčių. Nebuvo lengva sužinoti apie jos diagnozę“, – po gimdymo socialiniame tinkle „Instagram“ rašė mama.

Ligų kontrolės ir prevencijos centro duomenimis, defektą sukelia pilvo sienoje prie bambos atsiradusi skylė, kuri labai retais atvejais leidžia organams augti už kūno ribų.

REKLAMA

„Jos inkstai, skrandis, kepenys, kiaušintakiai, žarnynas ir kiaušidės buvo išsekę“, – prieš pravirkdama pasakė mažylės mama.

Visa situacija, žinoma, šeimai buvo labai įtempta.

„Gydytojai turėjo ją apvynioti plastiku, kad išlaikytų drėgmę. Man buvo sunku žiūrėti“, – „The Mirror“ sakė mama.

Kaip rašo „New York Post“, mama apie dukters problemą sužinojo per patikrinimą 12 nėštumo savaitę. Tada gydytojai jai pasakė, kad gresia persileidimas. Apsvarsčiusi visas galimybes, moteris nusprendė, kad teisingas sprendimas – tęsti nėštumą.

REKLAMA

Ypatingas kūdikis gimė 32-ąją savaitę, vasario viduryje, atlikus cezario pjūvį. Mergaitė svėrė mažiau nei 2 kilogramus. Siekdami užtikrinti tinkamas sąlygas jos organams, gydytojai apvyniojo kūdikį maistine plėvele, kol ji buvo nuvežta į specializuotą ligoninę tolimesnei priežiūrai.

REKLAMA

Motina sakė, kad jai buvo sunku žiūrėti. Vis dėlto, dar sunkiau buvo stebėti, kai jos dukra buvo prijungiama prie aparatų, užtikrinančių tinkamas organizmo funkcijas.

Laimei, gydytojai tikrai pasistengė dėl šios mažylės.

REKLAMA

Naudojant kažką panašaus į silikoninį maišelį, jiems pavyko grąžinti organus į jiems priklausančias vietas.

„Jai pasisekė, kad neprireikė operacijos. Teko girdėti, kad tai turėjo patirti daug vaikų, turinčių tą patį defektą“ – teigia mažylės mama.

REKLAMA

„Instagram“ moteris rašė, kad ji didžiuojasi savo dukra

„Tai nebus lengva kelionė. Iki šiol jai sekasi puikiai. Ji mums parodė, kokia ji stipri kovotoja“.

Koks stebuklas! Linkime visai šeimai viso ko geriausio!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].