Obert palikuonys.

REKLAMA

Klaudija Obert (61 m.) garsėja atvirumu. „Trash TV“ formatuose, tokiuose kaip „Realybės žvaigždžių mūšis“, ji atskleidė ne vieną pikantišką istoriją.

REKLAMA

Verslininkė susitikinėja su 24 metų interneto dizaineriu Maksu Suhru – nors santykiai nėra išskirtiniai, abu kalba apie galimas vestuves.

REKLAMA

Dabar Klaudija ir Maksas, regis, net gali įsivaizduoti, kad turės bendrą vaiką! Bent jau taip dabar nuskambėjo laidoje „ Where Love Falls“, kurioje gražuolės mylimasis pabrėžė: Klaudija nori kūdikio, tačiau sulaukus tokio amžiaus tai jau nėra taip paprasta.

REKLAMA

„Galbūt mes galime pergudrauti gamtą“, – tęsė ji. O Maksas? Jis turėjo aiškų atsakymą: „Jei Klaudija to nori – esu pasiruošęs“. Tačiau kiek rimtai jiedu abu nusiteikę šiam norui, buvo abejotina.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.