32 metų Charlotte Pracht prarado viltį susilaukti kūdikio, nes jai niekaip nepavyko pastoti. Charlotte ir jos vyras Billy buvo praradę viltį tapti tėvais po to, kai bandė pastoti, o vėliau sužinojo, kad dėl mažo kiaušialąsčių skaičiaus, nevaisingumo gydymas negali padėti. Jie pradėjo svarstyti apie kiaušinėlių donorystę.

REKLAMA

Tačiau Charlotte ,nesutikdama su gydytojų išvadomis, bandė ir toliau  pastoti . Ir moteriai pavyko! Ji susilaukė sūnaus Lewiso, kuris gimė praėjusių metų rugsėjo 6 d. ir svėrė net 7 kg! Po dviejų mėnesių Charlotte sužinojo, kad vėl laukiasi.

REKLAMA

Keturi neišnešioti kūdikiai gimė rugpjūčio 4 d.

Visi jie daugiau nei mėnesį buvo laikomi ligoninės naujagimių skyriuje. Tačiau 32 metų Charlotte ir 29 metų Billy dabar savo ilgai lauktus stebuklus augina namuose.

REKLAMA

Charlotte, dirbanti advokato padėjėja, sakė: „Keista prisiminti tuos laikus, kai manėme, kad susilaukti vaikų neįmanoma.“

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.