Kai tėvai išsiskiria ir dažniau nesutaria, nei sutaria, tai gali greitai persiduoti vaikams. Žinoma, vaikams geriausia, jei tėvai juos augina kartu, ir jei jie rūpinasi vienas kitu, net jei nebeturi romantiškų santykių.

Tai visiškai įmanoma ir daugelis mamų ir tėčių ginčijasi, norėdami būti geresni pavyzdžiais savo vaikams.

Šis tėtis „Facebook“ tinkle pasakoja savo draugams ir sekėjams, kad jis absoliučiai mano, kad geriausia su savo buvusiąja susitikti tada, kai yra vaikas. Brandonas Carpenter turi mažą dukrą ir vieną dieną motina paklausė, ar jis galėtų nupirkti vaistų jų mažajai mergaitei.

Jis tai padarė, bet tada jis suprato, kad motinos šaldytuvas buvo visiškai tuščias! Jis nusprendė padaryti kai ką daugiau. „Facebook“ įraše jis papasakoja šią istoriją:

Brandonas Carpenteris yra mažos dukters tėvas. Jis ir vaiko motina nebėra kartu ir gyvena atskirai. Bet tai nereiškia, kad jis nieko nedaro, kad dukra ir motina jaustųsi gerai.

„Facebook“ tinkle jis pasakojo pasauliui, kaip padėjo savo buvusiai merginai, kai jo pagalbos jai prireikė.

„Mano vaiko motina pasakė, kad mūsų dukra susirgo, ir kad jai reikia paracetamolio vaistų…”

„Taigi, aš nupirkau vaikams skirtą paracetamolį ir nuėjau pas ją. Ten pamačiau, kad jos šaldytuvas buvo visiškai tuščias, išskyrus kelis vandens butelius… Bet spintelės buvo pilnos kūdikių maisto“.

„Ji dirba visą darbo dieną, be to, dar prižiūri mūsų dukrą. Ji moka nuomą ir visas sąskaitas, be to, dar moka paskolą automobiliui. Taigi, šiandien nuvykau į parduotuvę, norėdamas įsitikinti, kad ji turės maisto artimiausioms savaitėms“.

„Tai, kad mes nebesame kartu, dar nereiškia, kad negaliu jai duoti to, ko jai reikia. Jei mano dukros motinai viskas gerai, aš žinau, kad ji gerai pasirūpins ir mūsų dukra, ir tai mane džiugina!“

„Kai kurie iš jūsų mano, kad aš tiesiog padedu savo dukrai ir nekenčiu jos mamos. Bet nereikia galvoti vaikiškai. Laikas užaugti ir prisiimti atsakomybę visais gyvenimo atvejais!

Nedvejodami pasidalykite svarbia šio jaunuolio žinia su draugais „Facebook“ tinkle!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].