2013 m. Jungtinėse Amerikos Valstijose dvyniai gimdavo maždaug 3 iš 100 gimdymų. Identiškų dvynių tikimybė yra 3 iš 1000 gimdymų. Taigi, galima drąsiai sakyti, kad dvynių gimimas nėra labai dažnas atvejis.

Bet kokia tikimybė, kad pats dvynys gali susilaukti dvynukų? Aš esu girdėjusi, kad dvynių gimimas yra tai, ką galima paveldėti, tačiau dar dažnai yra sakoma: „bet dvyniai praleidžia vieną kartą!“.

Christopherių šeima yra tikrai ypatinga! More ir Eileen yra identiškos dvynės. Prieš 31 metus Eileen pagimdė du identiškus sūnus – Justin ir Jason.

Dabar Jasono žmona Amanda laukiasi dvynukų! Tikimasi, kad mažos mergaitės gims po dviejų mėnesių ir bus trečioji dvynių karta šeimoje!

Dabar belieka tik pasidomėti, ar Justin Christopheris taip pat turės dvynių? Tik laikas parodys!

Žiūrėkite žemiau esantį vaizdo įrašą ir nedvejodami pasidalinkite šia miela šeimos su dvyniais istorija su draugais „Facebook“ tinkle!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].