Kai Nataša Corrigan pirmą kartą pamatė naujagimį, ji buvo tiesiog šokiruota. Jos sūnus Brianas jaunesnysis nebuvo toks, kokio ji tikėjosi – nors ir buvo tikra, kas gims.

Brianas jaunesnysis svėrė net 6 kilogramus! Pakankamai juokinga, nes Nataša sako visada norėjusi „stambaus kūdikio“, ir būtent tai ji ir gavo!

Gydytojai jai pasakė, kad sūnus bus sunkesnis už vidutinį kūdikį, nes jis jau po 36-osios nėštumo savaitės svėrė net 4 kilogramus. Natašos nuotrauka, kurioje pirmą kartą laiko didžiulį savo sūnų, greitai paplito internete.

Bene įspūdingiausia, kad Nataša gimdymą ištvėrė be jokių nuskausminamųjų – viskas įvyko beveik visiškai natūraliai!

„Šį rytą buvo šiek tiek baisu, bet viskas klostėsi sklandžiai. Motinai viskas gerai, o kūdikis sveikas!“ – džiaugėsi išdidus tėvas, praėjus vos kelioms valandoms po gimdymo.

Žiūrėkite puikias Briano jaunesniojo nuotraukas žemiau!

Pasidalinkite šio didelio kūdikio ir jo mielos šeimos nuotraukomis!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].