Moteris surado 5-erius metus ieškotą brolį, praėjus dienai po to, kai apie jį paskelbė „Twitter“ tinkle

Yra daugybė nuostabių istorijų apie žmones, kurie ilgą laiką ieškojo artimųjų ir juos surado dėl visuomenės palaikymo ir noro padėti kitiems. Neseniai Indonezijoje dėl socialiniame tinkle „Twitter“ paskelbto skelbimo moteris surado savo brolį, kurio ieškojo 5 metus.

REKLAMA

„Ieškau brolio, kuris 2015/2016 metais išėjo iš namų ir nebegrįžo“, – rašė ji. Moteris kreipėsi į policiją ir visur ieškojo, bet nesėkmingai. Jei kas jį matė ar atpažino, ji prašė su ja susisiekti.

REKLAMA

Moters jaunesnysis brolis Eskilas yra 13–14 metų berniukas, turintis kalbos sutrikimų. Tuo metu tėvai ruošėsi skyryboms ir turėjo finansinių sunkumų, todėl manyta, kad berniuko išvykimo iš namų priežastis galėjo būti nepalankūs tėvų santykiai.

Sesers skelbimas sulaukė 57 000 „patinka“ paspaudimų „Twitter“ tinkle. Juo pasidalino 25 000 žmonių, o vos po dienos vienas vartotojas paskelbė nuotrauką berniuko, ieškančio sesers.

REKLAMA

Vartotojas pakomentavo nuotrauką: „Ar jūs jo ieškote? Ar taip?” Tai pamačiusi sesuo patvirtino, kad berniukas yra jos brolis.

REKLAMA

Istoriją stebėję „Twitter“ vartotojai taip pat pasidalino savo mintimis apie šeimos susitikimą, rašydami: „Tai nuostabiausias momentas „Twitter“ istorijoje.”

REKLAMA

Sesuo su broliu paskelbė dar vieną įrašą, kuriame padėkojo visiems, jiems padėjusiems.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.