„Šv. Gemmas Hospice“ Lydse yra Didžiosios Britanijos dėvėtų prekių parduotuvė, kurios specializacija – naudotos vestuvinės suknelės. Viena darbuotoja Nicola tikrino aukų dėžutę. Ji rado gražią 50-ųjų vestuvinę suknelę su gražiais nėriniais ir siuvinėjimais. Ant suknelės kabojo anoniminis lapelis su ranka rašytu tekstu.

„Norėčiau, kad visos moterys, pasirinkusios šią suknelę ir ištekėjusios už išrinktojo, nugyventų gražius metus, kaip kad nugyvenau aš – 56 metus. Tai buvo laimingi metai. Buvau laimingas vyras ir man pasisekė vesti tokią gražią moterį“, – tai buvo užrašyta ant palikto lapelio.

Nicolai pasidarė įdomu, kas parašė jaudinantį raštelį, ir ji pradėjo ieškoti savininko. Suknelės nuotraukas ji paskelbė internete ir tikėjosi, kad suras ją paaukojusį asmenį. Laimei, jis atsirado. Ją paaukojo 85-erių metų našlys, vos už pusvalandžio kelio nuo parduotuvės. Jis daugiau nei 50 metų praleido su savo išrinktąja, kuri deja, mirė. „Tačiau jis sakė, kad ši vestuvinė suknelė turi gražią istoriją ir turėtų tęsti savo kelionę“, – sakė Nicola.

„Ebay“ aukcione parduodama unikali suknelė už 35 000 eurų, o gauti pinigai bus skiriami labdarai. Dabar, tikiuosi, ji suras naująją nuotaką, kuri gyvens taip pat laimingai ir suteiks vyrui tiek pat meilės, kaip ankstesnė šios suknelės savininkė.

Labai jaudinanti istorija! Kokia puiki suknelė!

Pasidalinkite šiuo gražiu straipsniu su draugais „Facebook“ tinkle!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].