Margarita ir Dmitrijus atrodė kaip laiminga ir graži šeima, pavyzdys kitiems, kokia santuoka turėtų būti. Tačiau po kelerių metų kartu vienas kitam jie tapo svetimi. Kai Margarita pradėjo kalbėti apie skyrybas, jos vyras tapo tikru tironu.

Dmitrijus pagal išsilavinimą buvo šeimos psichologas, tačiau tai nesustabdė jo tapti tikru pabaisa. Jis ėmė nuolat kaltini žmoną neištikimybe, išmetė jos kosmetiką ir nuolat pavydėjo dėl menkiausių smulkmenų. Galiausiai nusivedęs ją į mišką ir nukirto abi rankas. Bet nepaisant šių baisių ir žiaurių išgyvenimu, Margarita neužvėrė savo širdies ir galiausiai iš naujo įsimylėjo.

Didelis pavydumas

Margarita ir Dmitrijus gyveno Maskvoje, kur augino du sūnus. Pora susituokė kuomet abu buvo dar labai jauni, tačiau iš pradžių jų santuoka iš tiesų priminė pasaką. Tačiau viskas pasikeitė, kai Margarita nusprendė įsidarbinti. Ji vis bandydavo pataisyti savo santuoką, bet niekas nepadėjo, todėl 2017 m. ji nusprendė skirtis.

Būtent tada Dmitrijus Grelchovas parodė kitokį veidą. 29 metų vyras visiškai pasikeitė, suplėšė Margaritos pasą, pradėjo ją sekti, kaltino neištikimybe. Jis jai įsakinėjo kada praustis, plauti galvą. Vieną dieną jis išmetė jos visą kosmetiką, piktinosi dėl to, kad moteris greitai kopia karjeros laiptais.

2017 m. lapkričio 10 d., jiems kartu važiuojant automobilyje, jis sustojo miške ir ėmė grasinti Margaritai peiliu. 27-erių moteris sugebėjo pabėgti ir paskambinti policijai, tačiau šie atsisakė pradėti bylą. Į iškvietimą atvykęs pareigūnas nustatė, kad nieko blogo neįvyko ir vėliau už tai buvo atleistas iš darbo. Anot Margaritos, būtent toks pareigūnų elgesys suteikė jos vyrui dar daugiau pasitikėjimo savimi.

Nukirto rankas

Po mėnesio Dmitrijus pasiūlė nuvežti žmoną ir vaikus atostogų į Kostromą. Margarita sutiko, nes net po grasinimų peiliu ji nemanė, kad vyras gali imtis dar žiauresnių veiksmų. Tačiau kelionė buvo lemtinga, vyras nusivedė ją į mišką, surišo ir kirviu nukirto abi rankas.

 „Jis buvo visiškai ramus. O man skausmas buvo nepakeliamas. Meldžiausi, kad nualpčiau ir nieko nejausčiau, bet, deja, taip nenutiko“, – sakė Margarita.

Moteris taip pat sakė, kad vyras šiam nusikaltimui ruošėsi jau kurį laiką. Po išpuolio Dmitrijus ją nuvežė į ligoninę ir nupjautas rankas perdavė gydytojams. Jis taip pat ėmė pasakoti, kaip įsivaizduoja savo ateitį su Margarita ir pareiškė, kad ji turi laukti, kol jis grįš iš kalėjimo.

Jis taip pat pareiškė, kad jei ji to nepadarys – jis nužudys ją ir visus jos artimuosius. Margarita yra įsitikinusi, kad jis nejuokavo. Dmitrijus buvo nuteistas kalėti 14 metų, o po 10 metų jis galės prašyti būti lygtinai paleistas.

Sugebėjo atsigauti

Nepaisant šių baisių įvykių, Margarita sugebėjo grįžti į normalų gyvenimą. Gydytojai vieną ranką sugebėjo prisiūti, o kitą pakeitė protezu. 2018 m. sausį moteris pilnai išsiskyrė su savo vyru ir atėmė visas teises vėl pamatyti savo vaikus. Ji pati sakė, kad jos sūnus teigė nenorintis bendrauti ar pažinti savo tikrąjį tėtį, vietoje to, jie puikiai sutaria su nauju mamos partneriu.

Margarita vėl sugebėjo pasitikėti savimi ir atverti širdį naujai meilei. Su dabartiniu savo vyru ji susipažino internetu. Tai įvyko po tai, kai žiniasklaidoje ji pradėjo kalbėti apie smurtą prieš moteris su negalia. Vyras jai parašė ir pagyrė jos rankos protezą. Margarita nusprendė pasiūlyti jam susitikti, ir nuo to laiko jie tapo pora.

2019 m. įsimylėjėliai iškėlė slaptas vestuves, apie kurias niekam nesakė. Visus metus jie apsimetė tik sužadėtiniais, o po metų pakvietė visus artimuosius į šventę Sankt Peterburge. Daugelis manė, kad tai ir bus jų vestuvės, tačiau prieš duodant vienas kitam priesaiką pora pareiškė, kad vis dėlto jie jau yra susituokę, ir ši šventė skirta ne santuokai sudaryti, bet pirmosioms jų vestuvių metinėms paminėti.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].