104 metų moteris parduoda savo namą, į kurį atsikraustė būdama vos dvejų metų amžiaus ir kuriame gyveno per Antrąjį pasaulinį karą ir tada, kai buvo išrastas televizorius. 104 metų moteris parduoda namą, kuriame gyveno nuo dvejų metų, o jos šeima jį nusipirko vos už 200 eurų.

REKLAMA

Nelli Gifford gimė praėjus keliems mėnesiams po Pirmojo pasaulinio karo pabaigos ir 102 metus gyveno trijų miegamųjų name.

REKLAMA

Dabar ji siūlo pirkti namą, kuriame išgyveno Antrąjį pasaulinį karą, televizijos išradimą ir Tutanchamono kapo suradimą. Jos šeima namą 1921 metais nusipirko už 200 eurų, šiandien jo vertė – 169 950 eurų.

Remiantis infliacijos skaičiuokle, 1921 metais 200 eurų šiandien būtų verti maždaug 7000 eurų.

REKLAMA

Toje pačioje gatvėje tebegyvena Nelli 79 metų sūnus Maximillian. Jis pasakojo: „Kai buvau mažas berniukas, šioje gatvėje gyveno daug gražių šeimų, ir visi vieni kitus pažinojome. Vaikystėje laiką leisdavome fantastiškai: bėgiodavome po laukus, šokinėdavome per griovius, lesindavome paukščius ir maudydavomės upėse – tiek daug dalykų, kurių dabar vaikai nedaro. Tais laikais dauguma mūsų amžiaus vaikų visus pažinojo, visi gyvenome atviruose kaimynams namuose ir buvo normalu palikti duris neužrakintas. Visi buvome neturtingi, bet visi buvo laimingi.“

REKLAMA

Nekilnojamojo turto agento teigimu, namas buvo pastatytas 1882 metais ir iš pradžių turėjo bendrą šulinį visai gatvei. Kai Nelli, būdama dvejų metų, įsikėlė į jį, tualeto ir skalbyklos patalpos buvo po atviru dangumi, o lauke ant sienos kabojo skardinis kubilas.

Vėliau ši vieta buvo uždengta stogu ir įrengta nauja virtuvė, tačiau didžioji namo dalis liko nepakitusi. Nelli Gifford parduoda namą ir dėl sveikatos problemų persikelia į netoliese esančius slaugos namus.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.