Moteris užklupo savo buto šeimininką sėlinantį į miegamąjį ir uostantį paklodes. 

REKLAMA

Mokytoja Tyisha Macleod pastebėjo, kad jos buto šeimininkas užsiima  siaubingomis išdaigomis, žiūrėdama filmuotą medžiagą iš apsaugos kamerų, kurias ji įrengė savo namuose. Viena iš jų rodė kas vyksta miegamajame, o kita – svetainės vaizdą. 

Matyt, nuomotojas nenutuokė, kad Macleod įrengė kameras, nes vaizdo įraše, kuriuo pasidalijo moteris „TikTok“ platformoje šį mėnesį, atrodė, kad vyras nebandė slėpti, ką daro. 

Klipe galima pamatyti, kaip moters buto šeimininkas įeina į tuščią jos miegamąjį ir nueina prie lovos bei pasiima pagalvę. Tada vyras pradeda uostyti pagalvės užvalkalą, tikriausiai įkvėpdamas kvapą, o paskui atsargiai padeda ją į vietą. 

REKLAMA

Tada buvo galima pamatyti, kaip nuomotojas pakelia moters paklodes prieš padėdamas jas ir greitai išeina iš kambario, o Makleod vėliau paaiškino, kad jos draugė būtent tuo metu grįžo namo. 

@tyishamacleod

Let’s just say, I’ll be moving and getting out of my lease! Like for part 2! #creepy #landlordsfromhell #pt1 #foryoupage #canada🇨🇦🇨🇦

♬ Oh No – Kreepa

REKLAMA

Antrame klipe sutrikusi moteris „TikTok“ pasidalijo filmuota medžiaga iš savo draugės gyvenamojo ploto. Mergina kalbėjosi su šeimininku, kuris teigė, kad jis ten buvo pašerti Macleod katės. Tačiau Macleod pabrėžė, kad ji net nedavė šeimininkui leidimo patekti į jos butą, jau nekalbant apie jos miegamąjį. 

Susidūręs su vaizdo įrašu, šeimininkas pasiteisino, esą ieško Makleod katės, nors filmuota medžiaga rodė ką kita. 

REKLAMA

Antrajame vaizdo įraše Macleod paaiškino, kad ji kreipėsi į policiją ir pateiks skundą, nes jos buto šeimininkas daug kartų įsiveržė į jos butą, kai ji buvo išvykusi. Ji taip pat pareiškė, kad persikels į kitą butą ir nutrauks nuomos sutartį. 

Moters filmuota medžiaga sukėlė šoką „TikTok“ platformoje ir sulaukė daugiau nei keturių milijonų peržiūrų nuo tada, kai vaizdo įrašas buvo įkeltas. Vartotojai patarė Macleod pakeisti spynas, kol ji ten gyvena, o vienas asmuo patarė apkaltinti nuomotoją už neteisėtą įsiveržimą ir persekiojimą. 

REKLAMA
@tyishamacleod

Here’s some audio from part 2, As you can see!! My friend had NO idea he was there, nor did I! #fyp #moreproofscoming #trespassing #traumatized #sos

REKLAMA

♬ original sound – Tyisha Macleod

Pasidalijusi antrąja vaizdo įrašo dalimi, moteris pastebėjo, kad kai kurie internautai apkaltino ją meluojant ir kuriant netikras istorijas bei pakomentavo, kad neužmirštų pranešti žiūrovams, koks bus policijos nuosprendis. 

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].