Vaiko praradimas yra didžiausia tragedija, kurią gali patirti mama. Po tokio įvykio gali tekti pasinerti į tuštumą ir galvoti, koks būtų gyvenimas, jei vaikas dar būtų gyvas. 88 metų Genevieve Purinton didžiąją gyvenimo dalį praleido kankinama tokių minčių. Tačiau Genevieve kūdikis, kuris buvo laikomas mirusiu, jos gyvenime atsirado po 69 metų!

Visa ši istorija prasidėjo 1949 m., kai Genevieve Purinton buvo tik 18 metų. Genevieve nebuvo ištekėjusi ir laukėsi vaikelio, o tai tuo metu nebuvo visuomenėje įprasta.

Gydytojai sakė, kad kūdikis mirė

Indianos ligoninėje Genevieve pagimdė mergaitę. Tačiau po gimdymo, kai ji norėjo palaikyti savo kūdikį, gydytojai jai pranešė baisias naujienas. Jie jai pasakė, kad mergaitė neišgyveno.

„Aš pasakiau, kad noriu pamatyti savo kūdikį, o jie man pasakė, kad ji mirusi.“ – Genevieve pasakojo „FOX 13 Tampa Bay“.

Nepaisant to, Genevieve niekada nenustojo galvoti apie savo dukterį. Ji taip pat niekada neturėjo galimybės susilaukti kito vaiko. Dėl atsiradusio naviko jai teko išoperuoti gimdą.

Kai Genevieve išėjo į pensiją, ji persikėlė į senelių namus Floridoje. Nors jai sekėsi gana gerai, pastaruosius kelerius metus ji buvo labai vieniša. Neturėdama vaikų, ji taip pat neturėjo ir anūkų.

Kita vertus, Genevieve broliai ir seserys jau buvo mirę. Būdama viena, moteris dažnai galvojo apie savo dukrą, kurios ji neteko dar 1949 metais.

Dukra visą gyvenimą ieškojo savo mamos

Tačiau paaiškėjo, kad Genevievei likimas turėjo kitokių planų. 2017 metais, maždaug už 300 kilometrų nuo jos, kita moteris beviltiškai ieškojo savo biologinės motinos.

„Aš visą gyvenimą apie tai svajojau. Prisimenu, kai man buvo penkeri ir vis verkiau, kad nerandu savo mamos“, – pasakojo jos dukra Genevievei.

Viskas prasidėjo nuo DNR tyrimo, kurį galima buvo užsisakyti į namus.

„Ji vis dar gyva”

Genevieve dukra pirmą kartą sužinojo apie savo mamą iš savo pusbrolio. Suradus jį, ji sužinojo apie savo mamą, tad tai buvo tik laiko klausimas, kada jos galės susitikti.

„Parodžiau pusbroliui savo mamos mergautinę pavardę ir jis pasakė: „O, tai mano teta. Beje, ji vis dar gyva.“ – sakė dukra, kuri po daugelio metų rado savo mamą.

Dabar ji turi kelis anūkus

88-erių Genevieve jautėsi labai vieniša ir manė, kad nebeturi gyvų giminaičių. Tačiau po atlikto DNR tyrimo viskas pasikeitė per vieną dieną. 88 metų moteris dabar turi dukrą ir net kelis anūkus!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].