Pora turėjo priimti labai svarbų sprendimą įsivaikinti neseniai našlaite tapusią dukterėčią.

REKLAMA

Moteris kreipėsi patarimo į „Reddit“ vartotojus ir paklausė, ar ji teisi, kad nesijaučia kalta dėl to, kad negali pasirūpinti svetimu vaiku.

Šio įrašo autorė pasakojo, kad jos vyro sesuo mirė nuo narkotikų perdozavimo. Ji paliko du vaikus, beveik 17 metų Rose ir 7 metų Lilly.

23 metų moteris paaiškino, kad ji ir jos 26 metų vyras gyvena JAV rytinėje pakrantėje, o jo šeima gyvena Kalifornijoje.

REKLAMA

„Vienintelė mano vyro šeima – mama, gyvenanti mažame namelyje. Ji išėjo į pensiją ir gauna labai mažas pajamas, todėl ji negali pasirūpinti dviem vaikais“, – rašė moteris.

17-metė Rose planuoja gyventi ant močiutės sofos, kol kitais metais įstos į koledžą. Vis dėlto, septynerių metų Lilly reikia ilgalaikio sprendimo.

„Kol kas Lilly gyvena su mano anyta, tačiau dėl daugybės priežasčių ji ten neliks ilgai“, – tęsia įrašo autorė.

„Mano vyras ir jo mama nori, kad Lilly gyventų pas mus, kad ji nepatektų į našlaičių namus. Vis dėlto, aš tam prieštarauju. Ir tam yra priežasčių“, – savo įraše rašė ji.

REKLAMA

Pagrindinė priežastis, dėl kurios moteris nenori priimti Lilly, yra vyro atsakomybės stoka. Kaip pati paaiškino, jos vyras gamina tik du ar tris kartus per metus. Jis mieliau žaidžia vaizdo žaidimus, kai nedirba.

„Mano vyras tarnauja armijoje, dažnai dirba viršvalandžius ir naktinėse pamainose“, – rašė ji. Taigi, atsižvelgiant į įtemptą vyro grafiką ir dažnus darbo įsipareigojimus užmiestyje, moteris baiminasi, kad už Lilly priežiūrą pirmiausia bus atsakinga ji.

REKLAMA

Kita bėda – moteris neplanuoja turėti savo vaikų. Savo įraše ji klausia, ar teisinga jai įsivaikinti septynmetę, kurios niekada net nebuvo sutikusi.

Papildomas iššūkis prižiūrint Lilly yra  ADHD ir elgesio problemos, o tai kelia dar didesnį susirūpinimą.

REKLAMA

Ši situacija, žinoma, tarp partnerių sukūrė didžiulę įtampą.

Ką apie tai mano interneto vartotojai?

REKLAMA

„Reddit“ vartotojai pareiškė užuojautą ir Lilly, ir įrašo autorei. Vienas žmogus rašė: „Iš esmės vyras siūlo jai tapti vieniša mama. Man gaila jos dukterėčios, bet jei įrašo autorė nenori būti įmote, tai yra jos pasirinkimas. Puikiai žinau, kad našlaičių namai yra niūrūs, bet šioje situacijoje tai atrodo geriausias pasirinkimas“.

REKLAMA

Dar kažkas atkreipė dėmesį į tai, kad vyro noras priimti Lilly buvo nesąžiningas jo žmonos atžvilgiu, kuriai teks prisiimti daug papildomų pareigų. „Atrodo, kad vyras nenori pasakyti „ne“ ir būti laikomas blogiuku, nors jis neturi jokių galimybių pasirūpinti vaiku“, – rašoma viename komentare.

„Jis yra kariškis ir, kai nėra dislokuotas kitur, dirba daugiau nei 12 valandų per parą. Įrašo autorė užsiminė, kad mokosi ir taip pat dirba 12 valandų pamainomis. Kaip ji auklėtų savo dukterėčią? Turėtų mesti savo darbą? Atsisakyti mokslų? Atsiprašau, bet ta nesąžininga jos atžvilgiu“, –  rašoma komentare.

REKLAMA

Kažkas pridūrė: „Man gaila dukterėčios, bet ši moteris niekada jos net nebuvo susitikusi. Taip, jūs negalite jos kaltinti dėl to, kad ji nenori būti įmote vaikui, kurio net nepažįsta!“

Ką apie šią situaciją manote jūs? Pasidalinkite komentaruose.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].