Moteris nakčiai paliko automobilį aikštelėje. Kitą dieną ji rado laišką

Girti vairuotojai kelia pavojų ne tik sau, bet ir aplinkiniams. Deja, vis dar yra žmonių, kurie nusprendžia sėsti už vairo apsvaigę. Bet moteris, apie kurią papasakosime, visiškai kitokia!

Paula Schultz-Grzelak yra labai pavyzdinga moteris. „Original Joe“ baro, esančio Albertoje, Kanadoje, savininkas žino, kad vairavimas išgėrus yra didelė problema. Todėl jis labai sunerimo, kai pamatė Paulą einančią link automobilių aikštelės. Bet tada ji padarė tai, ko vyras nesitikėjo.

moteris

Ji sustojo ir pažiūrėjo į savo automobilį – tada pasiėmė telefoną ir išsikvietė taksi. Tačiau istorija tuo nesibaigia. Baro savininkas nusprendė apdovanoti Paulą už protingą jos elgesį.

Kitą dieną Paula grįžo pasiimti savo automobilio ir ant priekinio stiklo rado laišką. Iš pradžių ji manė, kad tai baudos bilietėlis, bet paskui suprato, kad tai buvo baro savininko laiškas. Jame rašoma:

„Norime padėkoti, kad palikote automobilį aikštelėje per naktį. Aš nežinau, ar jūs vartojote alkoholio, ar ne, bet mes norime jums padėkoti, kad nevairavote apsvaigusi. Pridedame jums mūsų skanių vištienos sparnelių dovanų kuponą. Priimkite tai kaip padėką už atsakingumą. Gyvenimas brangus, linkime gero savaitgalio“.

Paula buvo labai sujaudinta ir pasidalino laiško nuotrauka savo „Facebook“ paskyroje.

„Visada naudinga elgtis teisingai“, – rašė moteris.

moteris

Alkoholis ir vairavimas niekada neturėtų būti derinami dalykai. Pasidalinkite straipsniu su draugais!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].