Susie Rabaca laukėsi dvynių, tačiau praėjus vos keliems pirmiesiems nėštumo mėnesiams, ji ėmė jausti simptomus, kurie, kaip pati žinojo, nėra normalūs. Apsilankius pas gydytojus, Susie buvo nustatyta reta ir agresyvi leukemija. Vienintelė galimybė moteriai įveikti vėžį buvo kaulų čiulpų transplantacija. Tam, kad operacija būtų sėkminga, donoras turėjo tikti 100 procentų, tačiau 30 milijonų potencialių donorų turinčiame registre, deja, tobulai tinkančio donoro nebuvo.

REKLAMA

Tuomet donore pasiryžo tapti pačios Susie sesuo, tačiau atlikus visus reikalingus tyrimus paaiškėjo, kad jos atitikimas – tik 50 procentų. Apimti nevilties, Susie artimieji pasidalino istorija socialiniuose tinkluose tikėdamiesi, kad geraširdžiai žmonės sutiks padėti.

Prie šios istorijos viešinimo prisidėjo ir garsi dainininkė Carrie Underwood, kuri pasidalino Susie istorija savo socialiniuose tinkluose. Nuo tada milijonai žmonių pamatė šeimos prašymą, o donorų registre atsirado daugiau nei 50 tūkst. naujų potencialių donorų.

REKLAMA

Laimei, vienas iš šių žmonių pasirodė esąs tobulas donoras. Pagimdžiusi dvynius, moteris dabar laukia kaulų čiulpų transplantacijos.

REKLAMA

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].