Audra Tatum iš Walkerio apygardos, Džordžijos valstijoje (JAV), turėjo blogą įprotį, kuriuo pasidalino su daugeliu žmonių. Kai ji atsisėsdavo į automobilio keleivio vietą, ji padėdavo kojas ant prietaisų skydelio.

Tačiau kai ji 2015 m. rugpjūčio mėnesį išvažiavo su vyru ir dukra, iš šalutinės gatvės staiga išvažiavo kitas automobilis ir įvažiavo tiesiai į jų automobilio šoną.

Audra buvo užkėlusi vieną koją ant prietaisų skydelio, kitą – ant sėdynės. Laimei, ji buvo prisisegusi saugos diržą. Tačiau, įvykus susidūrimui ir suveikus oro pagalvei keleivio pusėje, jos koja buvo išmesta atgal ir pataikė tiesiai jai į veidą. Ji susilaužė kulkšnį, šlaunikaulį, petį ir nosį!

Vyras ir dukra išsisuko su keliais mažais įbrėžimais. O Audrai nepasisekė kur kas labiau.

Gydytojai pavyko išgelbėti jai lūžusią koją, tačiau jai pasakė, kad greičiausiai ji būtų buvusi nepažeista, jei būtų sėdėjusi normaliai.

Bet jai pasisekė. Jei ji ant prietaisų skydelio būtų užkėlusi abi kojas ir jos būtų pataikiusios į veidą ar krūtinę, sužalojimai galėjo būti dar labiau pavojingesni gyvybei.

Dabar ji nori įspėti visus apie šią pavojingą sėdėjimo padėtį automobilyje!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].