Vieną dieną Rachel McNamara iš Meino, JAV, pasodino savo mažąjį sūnų į automobilio kėdutę. Ji ne kartą girdėjo siaubingas istorijas apie vaikus, kurie buvo neteisingai pritvirtinti savo kėdutėje ir taip susidūrimo metu buvo sunkiai sužeisti.

Kaip ji gali įsitikinti, kad vaikas tinkamai pritvirtintas ir kad susidūrimo metu jis neiškris iš sėdynės?

Atsakymas gana paprastas: ji išsitraukė vaikišką kėdutę iš automobilio, prisisegė sūnų ir apvertė kėdę aukštyn kojomis. Rezultatas kalba pats už save, be to, jūs matote, kad visi dalyvaujantys šiame bandyme yra labai linksmai nusiteikę. Bent jau apie tai galima spręsti iš nuotraukų.

„Jei pasodinate vaiką į automobilio kėdutę ir sėdatės už vairo, turėtumėte sau užduoti šį klausimą: „ Ar būtų saugu apversti vaiko kėdutę aukštyn kojomis?“- savo „Facebook“ puslapyje rašė Rachel. „Jei ne, sureguliuokite sėdynę taip, kad galėtumėte ja pasitikėti!”

Be to, ji ragina visus atidžiai perskaityti savo automobilių kėdutės naudojimo instrukcijas. Jos „Facebook“ kanalo įrašas buvo pasidalintas daugiau nei 49 000 kartų, tačiau Rachel taip pat sulaukė aštrios kritikos, į kurią ji atsakė:

„Ne, neturėtumėte apversti savo vaiko aukštyn kojomis automobilių aikštelėje.”

Tačiau pakanka tai padaryti vieną kartą, kad sužinotumėte ar jūsų turima kėdutė veikia tinkamai. Taip pat turite būti labai atsargūs, išbandydami automobilio kėdutę. Bet iš šių paveikslėlių neatrodo, kad Rachelės sūnui pakenkė šis eksperimentas.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].