Maždaug viena iš penkių porų tam tikru momentu turi sunkumų susilaukiant vaikų. Daugeliui tai yra labai sunkus ir ne mažiau jaudinantis dalykas – negalėjimas pastoti, kai to labiausiai nori. Tačiau dažnai tai padeda ugdyti kantrybę ir stengtis toliau.

Ashelyui ir Tysonui Gardneriams teko laukti net aštuonerius metus, kol pagaliau porai buvo pranešta, kad laukiasi kūdikio!

Jų kelionė kuriant šeimą nebuvo rožėmis klota. Tačiau Ashelyas drąsiai nusprendė pasidalinti istorija, ir taip suteikti vilties ir išlikti stipriems kitiems, esantiems tokioje pačioje situacijoje.

2014 m. liepos mėn. Ashley ir Tysonas paskutines savo santaupas investavo į neseniai atliktą apvaisinimą in vitro (dirbtinį apvaisinimą).

Visos likusios savaitės buvo kupinos nerimo, reguliaraus vizito pas gydytojus, kraujo tyrimų ir daugybės adatų dūrių.

Tysonas nusprendė padaryti fotosesiją, kai gydytojai turėjo pasakyti Ashley, ar ji nėščia, ar ne. Jis norėjo užfiksuoti tą akimirką, kai partnerė (tikėtina) gaus gerų žinių.

Taip ir buvo: ligoninėje buvo patvirtinta, kad pora laukiasi vaikelio! Bet tai nebuvo didžiausia staigmena… Tai nebuvo net arti to.

Kai Ashley ir Tysonas ėjo į pirmąjį ultragarsą, jie, kaip ir daugelis kitų besilaukiančių tėvų, tikėjosi pirmą kartą pamatyti savo mažą kūdikį.

Bet kai vaizdas pasirodė ekrane, gydytojai galėjo pasakyti, kad du apvaisinti kiaušinėliai atsiskyrė.

Pora galėjo pamatyti nebe vieną kūdikį… net ir ne du, bet net keturis! Ashley buvo nėščia  dviejų vienodų mergaičių embrionais!

Šio įvykio tikimybė yra 1/70 milijono – kalbame jau apie didelius stebuklus! Laimei, visas nėštumas praėjo taip, kaip ir turėtų būti, ir netrukus dienos šviesą išvydo Indie, Esme, Scarlett ir Evangeline.

Susipažinkite su ypatinga šeima žemiau esančiame vaizdo įraše. Nedvejodami pasidalykite neįtikėtina istorija su draugais „Facebook“ tinkle!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].