Santuoka ir vaikai yra daugelio žmonių gyvenimo dalis. Deja, bet kai kurie nors ir nori vaikų – jų susilaukti negali. Taip buvo ir vienai porai iš Minesotos valstijos, JAV. Jie manė, kad jų svajonė susilaukti vaikų niekada neišsipildys.

Kelsi ir Kyle’as Piercai norėjo susilaukti bent vieno vaiko, tačiau viskas ką jie bandė nepasiteisino. Susilaukti vaiko jie bandė trejus metus, per tą laiką jie išbandė ir IVF (apvaisinimo mėgintuvėlyje) procedūras. Deja, bet visos jų pastangos buvo nesėkmingos ir pora ėmė prarasti viltį, kad kada nors turės šeimą.

Žinoma, poroms, kurios negali susilaukti vaikų yra siūlomos ne tik IVF procedūros, bet taip pat surogatinė motinystė, įvaikinimas. Kelsi ir Kyle’as galiausiai nusprendė sukurti šeimą per surogatinę motinystę, o kūdikiui išnešioti jie pasirinko Kelsi mamą Lisą.

Tuo metu jai buvo 56 metai, tačiau ji su džiaugsmu sutiko padėti savo 31 metų dukrai susilaukti vaiko. Moteris sėkmingai pastojo ir nėštumas klostėsi gerai. Tačiau praėjus vos mėnesiui, pati Kelsi sužinojo, kad ji taip pat laukiasi!

Mama ir dukra visą nėštumo laikotarpį leido kartu ir galiausiai abi pagimdė sveikus mažylius. Be to, abi mergaitės gimė vos kelių savaičių skirtimu 2020 m. spalį ir lapkritį. Dabar Kelsi ir Kyle’as pagaliau turi šeimą, apie kurią visada svajojo.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].