Viena iš svarbiausių dienų žmogaus gyvenime yra tada, kai tampama tėvais. Naujas mažas žmogutis yra visiškai nuo mūsų priklausomas, ir jam turėtų būti sudarytos kuo geresnės gyvenimo sąlygos. Tačiau kartais kai kurie kūdikiai gimsta šiek tiek ypatingesni nei kiti.

Tai tikrai galima pasakyti apie mažąjį Aideną, kuris gimė 2018 m. Berniukas pateko į laikraščius visame pasaulyje, nes gimė labai ypatingą dieną, pranešė CBS. Moters kūdikis yra išnešiotas lygiai devynis mėnesius ir gimė tą pačią dieną, kaip ir jo mama bei senelė. Manau, kad tai galima pavadinti stebuklu, o jei ne, tai kas tada yra stebuklas?

Vaikų gimimas reikalauja daug atsakomybės ir reiškia ilgalaikius gyvenimo pokyčius. Visą likusį gyvenimą, kaip tėvai, turėtumėte būti su savo kūdikiu ir padėti jam. Tačiau kai Kyrsten Moreno iš Čikagos (JAV) pastojo, ji nesitikėjo, kad sūnaus gimimas įeis į istoriją. Viena detalė jo gimimą padarė unikaliu, tiksliau, vienu iš 48 milijonų gimimų 2018 metais.

Močiutė tai nujautė

Galbūt dažniausiai, kai galvojame apie išskirtinius naujagimius, galvojame apie svorį ar išvaizdą. Tačiau ši istorija neturi nieko bendra su tuo.

Kyrsten Moreno ir jos šeima labai stengėsi, kad kuo geriau pasiruoštų savo mažylio atėjimui. Juokinga, bet būtent Kyrsten motina Nadine Hugmeyer jautė, kad jos būsimas anūkas nebus eilinis, pranešė CBS.

Kai mažasis Aidenas dar buvo įsčiose, Nadine jam pasakė, kad jam reikia ten ištverti šiek tiek ilgiau. Kodėl? Ji norėjo, kad jis atitiktų šeimos gimimo modelį.

Kyrsten gimė tą pačią dieną kaip ir jos mama, todėl Nadine tikėjosi, kad tai pasikartos ir su Aideno gimimu. Jei taip nutiktų, tą pačią dieną gimtadienį švęstų trys žmonių kartos. Tai reiškia, kad pasaulyje taip gimsta tik vienas vaikas iš 48 mln. naujagimių.

Ypatingas gimdymas

Visi požymiai rodo, kad mažasis Aidenas girdėjo savo močiutę dar būdamas įsčiose. Diane Leonard, gydytoja, padėjusi per gimdymą, teigė, kad anksčiau nieko panašaus nebuvo girdėjusi.

Močiutė Nadine televizijai CBS 2 sakė: „Manau, kad taip ir turėjo būti“. Mažasis Aidenas ištesėjo pažadą močiutei Nadine ir atėjo į pasaulį tą pačią dieną, kaip ir jo mama bei pati močiutė. Visi trys gimtadienį švęs vienu metu. Kyrsten tvirtina, kad „tai turėjo būti nulemta“, jog jos sūnus gimtų tą ypatingą dieną.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].