Ronaldas Butcheris yra vyras iš Anglijos, per savo gyvenimą susikrovęs solidžius turtus. Deja, Ronaldas mirė, sulaukęs vos 73 metų. Likus keliems mėnesiams iki mirties, Ronaldas Butcheris parašė testamentą. Jis nusprendė šeimai nepalikti nė cento iš savo sukaupto turto, o visą savo turtą paliko nepažįstamam žmogui.

„The Telegraph“ rašė, kad šeima įsiuto, kai sužinojo, ką Ronaldas padarė. Jie tikėjosi gauti daugiau nei 600.000 €, esančių Ronaldo banko sąskaitoje.

Šeima iš karto pradėjo spėlioti, kad Ronaldą tikriausiai kažkas apgavo, ir neilgai trukus sužinojo, kas gavo šiuos pinigus.

Artima draugystė

Kai Ronaldas susirgo ir artėjo prie savo gyvenimo pabaigos, jis sutiko vyrą, vardu Danielis Sharpas. Šis vyras dirbo statybininku netoli Ronaldo namų.

Vieną dieną, dar prieš šešerius metus, Danielis pasisiūlė išvalyti lataką Ronaldo namuose, nepaprašęs užmokesčio už darbą. Ronaldą toks malonus gestas taip sujaudino, kad jis ir toliau puoselėjo šią pažintį, kas peraugo į artimą dviejų vyrų draugystę.

Ronaldo šeima buvo girdėjusi apie Danielį Sharpą, bet nebuvo su juo susipažinusi. Po Ronaldo mirties šeima bandė surasti Danielį ir po dviejų mėnesių jiems tai pavyko padaryti.

Ronaldo šeima dabar bando pakeisti Ronaldo testamentą. Jie mano, kad Ronaldas senatvėje prarado sveiką protą ir negalėjo suprasti, ką daro.

O Danielis Sharpas tvirtino, kad Ronaldas buvo vienišas vyras ir, kad šeima jo senatvėje visiškai nepalaikė. Todėl Danielis mano, kad visiškai nėra keista, kad Ronaldas nusprendė nepalikti savo šeimai jokio savo turto.

Viskas baigėsi teisme, kur buvo padaryta išvada, kad Danielis Sharpas sakė tiesą. Ronaldas iki pat mirties galėjo priimti gerai apgalvotus sprendimus, o Danieliui Sharpui buvo leista pasilikti palikimą.

Ši istorija parodo, kaip svarbu rūpintis savo artimaisiais ir kokį didelį įspūdį gali padaryti mažas malonus gestas. Ne visada užtenka vien būti šeimos dalimi, reikia kažką paaukoti ir skirti laiko šeimos santykiams puoselėti.

Ar sutinkate, kad Danielis nusipelnė Ronaldo palikimo? Kviečiame šia istorija pasidalinti su savo draugais „Facebook“ tinkle ir išsakyti savo nuomonę komentarų laukelyje!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].