Ronaldas Butcheris yra vyras iš Anglijos, per savo gyvenimą susikrovęs didelius turtus. Deja, Ronaldas mirė sulaukęs vos 73 metų. Likus keliems mėnesiams iki mirties, Ronaldas Butcheris parašė testamentą. Jis nusprendė šeimai nedovanoti nė cento iš savo turto, o visą savo turtą paliko nepažįstamam žmogui.

„The Telegraph“ rašė, kad šeima įsiuto, kai sužinojo, ką Ronaldas padarė. Jie tikėjosi gauti savo dalį iš daugiau nei 5,5 milijono svarų, esančių Ronaldo banko sąskaitoje.

Šeima iškart pradėjo spėlioti, kad Ronaldą tikriausiai kažkas apgavo, ir neilgai trukus sužinojo, kas gavo visus pinigus.

Artima draugystė

Kai Ronaldas susirgo ir priartėjo prie savo gyvenimo pabaigos, jis sutiko vyrą, vardu Danielis Sharpas. Šis vyras dirbo statybininku netoli Ronaldo namų.

Vieną dieną, prieš šešerius metus, Danielis pasiūlė išvalyti lataką Ronaldo namuose ir neėmė užmokesčio už darbą. Ronaldą toks malonus gestas taip sužavėjo, kad jis ir toliau bendravo su Danieliumi, o vėliau jų bendravimas peraugo į artimą dviejų vyrų draugystę.

Ronaldo šeima buvo girdėjusi apie Danielį Sharpą, bet nebuvo su juo susipažinusi. Po Ronaldo mirties šeima bandė surasti Danielį ir po dviejų mėnesių jiems tai pavyko padaryti.

Ronaldo šeima dabar bando pakeisti Ronaldo testamentą. Jie mano, kad Ronaldas senatvėje negalėjo blaiviai mąstyti ir negalėjo žinoti, ką daro.

O Danielis Sharpas tvirtino, kad Ronaldas buvo vienišas vyras, o šeima jo senatvėje visai neprižiūrėjo. Danielis nemano, kad tai keista, jog Ronaldas nusprendė neatiduoti šeimai savo turto.

Viskas baigėsi teisme, kur buvo padaryta išvada, kad Danielis Sharpas sako tiesą. Ronaldas iki pat mirties galėjo priimti gerai apgalvotus sprendimus, o Danieliui Sharpui buvo leista pasilikti palikimą.

Ši istorija parodo, kaip svarbu rūpintis savo artimaisiais ir kokį didelį įspūdį gali padaryti mažas malonus gestas. Ne visada užtenka vien būti šeimos nariu, reikia kažką paaukoti ir skirti laiko šeimos santykių puoselėjimui. Ar sutinkate, kad Danielis nusipelnė Ronaldo palikimo? Kviečiame dalintis šia istorija „Facebook“ tinkle ir išsakyti savo nuomonę komentarų laukelyje!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].