Ši pora suartėjo dėl keistų savo kūno modifikacijų. Iš viso 360 tatuiruočių ir 54 auskarus turintys Tobias Müller ir Lena-Marie Duhn nuolat susilaukia apkalbų internete, tačiau jie pernelyg įsimylėję vienas kitą, kad jiems tai rūpėtų. Tobias Müller yra įpratęs atkreipti į save dėmesį, dažniausiai neigiamą, savo akį traukiančia išvaizda: daugiau nei 300 „ekstremalių“ tatuiruočių, išsišakojęs it gyvatės liežuvis, keturi poodiniai silikoniniai implantai, nuolatinis tatuiruočių piešimas, implantuotas magnetas ir mikroschema.

REKLAMA

Tačiau nuo tada, kai 33 metų zoologijos sodo prižiūrėtojas iš Dortmundo sutiko savo mūzą, jam nebereikia mokėti nė cento už savo priklausomybę menui ant odos.

2018 metų kovo mėnesį jis įsimylėjo 24 metų tatuiruočių meistrę Duhn, kuri nuo to laiko jam padarė šimtus tatuiruočių.

REKLAMA

„Per pastaruosius penkerius metus ji man padarė apie 230 tatuiruočių ir visa tai mus labai suartino“, – sakė jis. „Kai kurios mano buvusios partnerės nenorėjo, kad aš taip gyvenčiau, bet dabar mes abu galime gyventi taip, kaip norime, vienas kitą visapusiškai palaikydami.“

REKLAMA

Tobias Müller susipažino su Duhn „Instagram“ tinkle ir parašė jai privačią žinutę, ir jiedu greitai susipažino. Be tatuiruočių ir auskarų ant viso kūno, juos sieja bendras pomėgis muzikai ir filmams, todėl vienas šalia kito jie gali būti savimi.

„Man patinka jos charakteris, tai, kad ji myli ir priima mane tokį, koks esu, su visomis keistenybėmis ir trūkumais“, – sakė Tobias Müller. „Manau, kad mes puikiai papildome vienas kitą.“

REKLAMA

Jis pridūrė, kad jai patinka, jog gali „keisti ir formuoti“ savo kūną taip, kaip jam patinka, taip pat jai patinka jo šakoto liežuvio „judrumas“.

REKLAMA

Jis pridūrė: „Mums abiem patinka, kaip atrodo mūsų tatuiruotės ir pakeitimai, nes tai suteikia mums galimybę iš tikrųjų atsiskleisti.“

Pora sako, kad jiems patinka tūkstančiams gerbėjų internete rodyti savo „piešinius“ ir auskarus, tačiau ne visi tai palankiai vertina.

REKLAMA

„Nuolat pasitaiko neapykantos kupinų komentarų, pavyzdžiui, kad aš turbūt esu psichiškai nesveikas, jei taip atrodau“, – sakė Tobias Müller.

REKLAMA

Jis taip pat atskleidė, kad jam buvo sakoma, jog niekada jis neras darbo ir kad jo vaikystė tikriausiai buvo labai sunki. Kažkas jam net pasakė, kad dėl savo tatuiruotės ant akių jis galėjo tapti aklas. (Tai tikrai ne pokštas, nes ne vienas pranešė, kad po skausmingos procedūros neteko regėjimo).

„Daug kartų sulaukiau prašymų nusižudyti, ir tai mane įskaudino emociškai, bet paprastai stengiamės į juos nekreipti dėmesio ir tiesiog ištrinti visus neigiamus komentarus“, – sakė Duhn.

REKLAMA

„Tačiau yra ir teigiamų komentarų, kuriuose mus vadina meno kūriniais, o žmonės dažnai prašo su mumis viešose vietose nusifotografuoti.“

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].